Inimesed

VANAD FOTOD | Tiina Park lubab piiluda oma pildialbumisse (1)

Verni Leivak, 21. aprill 2020 20:58
Foto: Martin Ahven

Saatejuht, režissöör ja produtsent Tiina Park pakub oma põneva isiksuse, elulaadi ja olemusega ikka kaasteelistele jutuainest. Ka tema väikese produktsioonifirma kabinet ei meenuta tavalist ja korralikku kontorit – seinad on täis ajaleheväljalõikeid ja fotosid, mis kõik elavalt naise täisverelist elu kajastavad. Olgu selleks siis abieluettepanek Magadani kullakaevanduse direktorilt kauges minevikus või siis väga ilusad ning vähem ilusad ajad televisioonis.

Aga kõik ei peagi olema nii nagu teistel või nagu alati on olnud. Tiina elu on ere näide sellest, et saab ka teisiti. Ükskõik, mida teised arvavad – see on tema elu. Jah, kindlasti paljudele arusaamatu, isegi hoomamatu. Eriti neile, kes eelistavad vabatahtlikult nelja seina vahel sukka kududes aega veeta. Tiina lihtsalt on teistsugune. Nii nagu ta jumaldab kiiret autosõitu, vajab ta õhku, avarust ja sajaga elamist ka argielus. Miks mitte põrutada sõbrapäeval koos sõbrannaga Londonisse, külastada mõnd ontlikku kohvikut ja teatrisse minna? Mõeldud, tehtud! Lihtsalt selleks, et elu värvida. Täna lubab ta meilgi oma värvikasse ellu kiigata.

TÄHTIS DOKUMENT: Üliõpilaspilet Tiina Allale aastast 1962. «Kui selle kätte sain, oli see ikka üks ülevamaid hetki mu nooruses.»

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee