Inimesed

Saara Nüganen: „Tänu vanemate eredale põlemisele olen ka ise süttinud.“ 

Dagmar Reinolt, 6. veebruar 2020, 06:00

«Olen väliselt tihti ülevoolav ja rõõmsameelne, isegi nipsakas, aga üksi jäädes melanhoolne ja ebakindel,» tunnistab Pärnu teatri näitlejanna Saara Nüganen (27).

Sind näeb peagi esilinastuvas «Talves» Selmana. Kas nüüd, kui võtetest on omajagu aega möödas, mäletad veel võtteplatsi vallutanud emotsioone ja elu?Võtteperiood oli töine, nagu ikka. Nicole Kidmanilt küsiti ühes intervjuus, mis teda näitleja professiooni juures kõige rohkem üllatas. Nicole vastas, et selles ametis on 99% rasket tööd ja 1% glamuuri. Nüüd ma tean, et see on tõsi. See üks protsent on see intervjuu siin, esilinastus ja ilusad pildid. Jäämäe tipp. Võtteplatsil ei tunne keegi ennast eriti glamuurselt, seal tehakse tööd.

Lootsid sa sisimas, et ema ka seekord Lutsu-ainelises filmis kaasa teeb? Tundsid ehk pisukest kahju, kui teda filmi sisse ei toodud? «Sügises» tegi ta ju suurepärase rolli.Ei olnud kahju, ma ei tulnud selle pealegi. Mina tagamaid ei tea, miks, aga minu teada talle ettepanekut ei tehtud. Samas nüüd sellele mõeldes oleks tore emaga koos mängida olnud küll.

Samal teemal

31. märts 2020, 09:14
Harry Kõrvits koroonaviirusest: kui see uudis tuli, siis sulgesime end kohe maale

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee