Suhted

Mida veidrat võivad lahku läinud inimesed ühise varaga või endise armastatu asjadega peale hakata?

HULLUD LAHKUMINEJAD: mööbel pooleks ja ekskallima riided tulle! (8)

Helen Pentsa, 29. juuli 2017 04:00
VALUS VARAJAGAMINE: Mõni lahku läinud paar peab asjade pärast tulist heitlust. Kas ei anna ekskallim tagasi tema poole jäänud asju või ei suudeta otsustada, mis kellelegi jääb. Tulemuseks võivad olla poolikud mööblijupid.Foto: VIDA PRESS

„Sain Facebooki video, kuidas eks minu päikeseprillid maha viskas ja nende peal tallus,“ meenutab noor mees varasema südamedaami jahmatavat kättemaksuaktsiooni. „Hiljem helistas tüdruk ja teatas uhkelt, et mul pole mõtet oma riietegi järele tulema hakata, sest ta viskas need lõkkesse.“ Endiselt armsamalt isiklike asjade kättesaamine või kooselus siginenud ühiste esemete (ja lemmikloomade) jagamine võib kujuneda tõeliseks põrguks.

Kuidas jagada koera?

Terjest (52) sai hiljuti uhke koeraomanik, kuigi kutsa kuulus algselt tema tütrele ja tolle elukaaslasele. „Nad plaanisid koeravõttu juba ammu. Lõpuks sõideti loomakesele Lätti järele. Paraku ei parandanud lemmiklooma majjatoomine nende suhteid ning nad läksid lahku,“ räägib Terje. Suurt tüli ja meelehärmi tekitas suutmatus leppida kokku, kes jääb hoolitsema äsja võetud lemmiklooma eest. „Kui teised vaidlevad laste pärast, siis nemad tülitsesid, kes saab koera. Mõlemad olid jonni täis ega tahtnud alla anda. Kumbki raius, et ei anna teisele koera!“ meenutab Terje.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee