Scott EastwoodFoto: VIDA PRESS
Toimetas Vidrik Võsoberg 4. aprill 2017 10:11
Scott Eastwood ei õhka klassikalist Hollywoodi stiili mitte ainult filmistaari geenide või oma kena näolapi pärast – 31-aastase näitleja ja Clinti poja jaoks on tegu ka teadliku moevalikuga, kirjutab Ask Men. "Kui sa välimus on pidevalt klassikaline, siis see ei lähe iialgi moest" ütleb ta. "Ma ei taha kanda midagi sellist, et kui ma 20-30 aasta pärast tagasi vaatan, siis mõtlen: oh isver, mis mul küll seljas oli?"

Muidugi pole klassikalist stiili raske välja kanda, kui sul on selline luustruktuur, et sa näed valget T-särki selga tõmmates automaatselt välja nagu James Dean. Seda on märganud ka näiteks Hugo Boss, Davidoff ja Taylor Swift, kes on napsanud Scotti osalema oma reklaamikampaaniatesse ja muusikavideotesse. Kui oled filmihuviline, siis oled teda näinud üles astuma sellistes linateostes nagu "Raev" ("The Fury", 2014) ja "Suitsiidisalk" ("Suicide Squad", 2016). Järgmisel kolmapäeval aga esilinastub "Kiired ja vihased 8" ("Fast & Furious"), kus Scott Eastwood mängib koos näiteks Vin Dieseli ja Jason Stathamiga. AM uuris mehelt tema stiilivalikute kohta.

Kuidas sa oma stiili kirjeldaksid?

Usaldusväärne klassika. Miski, mida oleks kandnud Paul Newman või Steve McQueen: T-särk ja teksad.

Kes on su stiilieeskuju?

Needsamad mehed kindlasti, James Dean ja mu paps. Selline värk, mis iial moest ei lähe.

Mis on hetkel lemmikese su garderoobis?

Ilmselt mu Canada Goose'i jopp. See on mul praegu kaasas, sest Londonis on külm ja ma ei talu eriti külma. Need joped on lihtsalt parimad.

Mis on su peab-saama-aksessuaar?

Mul on IWC käekell nimega World Timer. See oli Los Angelesi ajas, viskasin selle ainult korraks õhku ja see pani end Londoni aega, päris efektiivne.

Milline trend peaks kohe pensionile minema?

Tüdrukute kõrge värvliga lühikesed püksid. Tegelikult ma ei teagi ... selles on midagi nostalgilist, natuke 80-ndatelikku. Aga mulle meeldivad naiste puhul madalama värvliga lühkarid.

Milline on parim stiilinõuanne, mida oled kuulnud?

"Ole lihtne, va loll."

Kui peaksid jääma mingi kindla värvipaleti juurde, siis milline see oleks?

Sinine: tumesinine, sinine ja heledam sinine.

Kui sinult palutakse ühtainsat moenõuannet meestele, siis kuidas see kõlaks?

Ära ole toretsev.

Kas sa oled kahetsenud mõnest riietusesemest vabanemist?

Ei ole. Riietus minu jaoks ... ma pigem oleks alasti.

Milline on su kindel riiete ostmise koht?

Mulle meeldib Armani.

Mis on su nipp, et fotodel hea välja näha?

Tervislikkus. D-vitamiin, palju päikest. Ookeanis käimine, soolasesse vette sisse ja sealt välja. Ja üleüldse tervisliku elustiili harrastamine.