Esoteerik Ilona Karula: „Kõik inimesed on kanaldajad, kuigi nad seda ise ei tea.“Foto: Vivian Ainsalu
Laura Karro 14. jaanuar 2022 12:07

„Me tõmbame ligi seda, millises häälestuses ise oleme. Kui tahad olla külluses, soovitan praktiseerida tänulikkust,“ õpetab kanaldaja Ilona Karula. „Ole tänulik, et saad nõusid pesta voolava vee all ja magada valgete linade vahel. Ja minu nipp: kui laps karjub läbi ajude, siis olen tänulik ka selle eest, sest pean meeles, et ainult terved lapsed karjuvad!“

Kõiksuse kanaldaja Ilona Karula (38) rööprähklemist eesmärkide suunas ei poolda, aga tegutsemist oma unistuse poole küll. Oma intuitsiooni usaldades ja sammhaaval unistuste poole astumine tõi tema ja ta abikaasa välja sügavast depressioonist, kuhu nad karjääriredelil turnides olid endalegi ootamatult kukkunud. Aastaid meedias tegutsedes ei leidnud särasilmne Ilona enda õiget kohta, nii et vaatamata sellele, et ta kogu hingest püüdis, said loodetud läbilöögi asemel tema kaaslasteks hoopis kurnatus, unetus ja mustad mõtted.

Enda kogemuse najal õpetab ta nüüd intuitsiooni usaldama ja endale õnne kanaldama ka teisi, kes on samamoodi oma eluteel hädas, nagu ta ise kunagi oli. Samas, olles toeks neile, kes soovivad enda kurssi muuta, ütleb naine, et ta ei aita kedagi – ta õpetab inimesi müstilise praktikate kaudu maailma tunnetades ise end aitama.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad