Suhted

Karolin Tsarski: „Usun, et iga naine on võimeline saama sügavat rahuldust.“ 

Sirje Presnal, Anu Saagim, 13. märts 2020 20:05
Pärast kõmulist otse-eetriorgasmi saates „Duubel“ möödunud aasta lõpus sai jooga- ja tantraõpetaja Karolin Tsarski sadade viisi kirjakesi komplimentide, kohtingukutsete ja innustavate aitäh-sõnadega. Mõistagi on üksjagu ka neid, kes peavad Karolini ülikiiresti saadud orgasmi teeskluseks. Õhtuleht uurib, kas asi oli päris ja kuidas nipsust orgasmi saamine tegelikult käib.

Karolin on lõpetanud maineka Londoni majandus- ja politoloogiakooli (London School of Economics and Political Science) sotsiaalantropoloogina. Antropoloogia kaudu süvenes huvi vaimsete teemade vastu – esiotsa tegi ta tutvust šamanismiga, seejärel natuke reikiga ja siis sattus noor naine üsna juhuslikult elumuutvale tantrakursusele. Karolin tundis kohe ära, et just tantra on suund, mida ta tahab süvitsi õppida ja uurida. Nüüd korraldab ta kursusi naistele, kes soovivad suurendada oma seksuaalenergiat ning kogeda rahuldust ja naudinguid, mille võimalikkusest nad varem võib-olla teadlikudki polnud.   

Samal teemal

21.10.2020
PROBLEEMID MAGAMISTOAS: ma ei jaksa enam seksida!
21.09.2020
„PUUDUTA MIND“ | Orgasmide kuninganna Karolin Tsarski: naised võiksid rohkem tähtsustada oma seksuaalset rahulolu
14.03.2020
ÕL MEHHIKOS | Kas Ogier on püütav? Tänak: tundub keeruline
07.03.2020
„PUUDUTA MIND“ 121. SAADE | Karolin Tsarski: iga naine võib vastavalt enda soovile, olenemata kohast ja ajast, kogeda orgasmi