Inimesed

Epp Kärsin astub teleekraanile: „Me peame rääkima seksist.“ 

Helle Rudi, 13. märts 2020 07:00
Foto: Martin Ahven

Kevade avameelseim jutusaade keskendub teemadele, millest valjult vesteldakse harva. «Me peame rääkima seksist,» ütleb saatejuht Epp Kärsin saate avasõnadeks.

Kaks tundi enne salvestust käib mitmel rindel vilgas sagimine. Pooleli on teater-baar-klubi Heldeke muutumine stuudioks – päris paigas pole veel ei kaamerad ega ka stuudiokujundus. Sauna eesruumist on saanud grimmituba, kus on kasutusel iga viimne sentimeeter. Ühe grimeerija töölauaks on ajutiselt kujunenud näiteks vett täis basseini äär. Sinna on ritta seatud kõik olulised töövahendid.Saate produtsent Tuuli ja sõnakas saatejuht Epp Kärsin on vanad tuttavad. Esimest korda sattusid nad kokku 2000ndate alguses Tuuli juhitud vestlussaates «Mamma Mia!». «Seal rääkis Epp, et otsib endale meest – oma tupsununnut,» mäletab produtsent täpselt. Epule aga meenub toonasest, et käis saates lausa kaks korda, kuna tema intervjuu pälvis palju tähelepanu. «Sain lausa abieluettepanekuid, Tuuli saatis need kirjad mulle edasi. Mõne mehega käisin isegi kohtingul. Naljaviluks,» räägib Epp ja muigab, et asja neist abieluhuvilistest lõpptulemusena ikkagi ei saanud.

Mamma Mia!Saates «Mida vanemad sulle ei rääkinud» on tunda mammamialikku õhkkonda. Kangelasteks on tavalised inimesed oma päriselt juhtunud ja üllatavalt avameelsete lugudega.Üheks külaliseks on näiteks Helgi, kelle lugu on üsnagi hullumeelne. Umbes kümme aastat tagasi otsustas toona 60aastane Helgi päriselt elama hakata. Unistuste reisil Aafrikasse kohtas ta reisiseltskonnas meest, kelle pärast jäi hiljem maha endine elu ja ka abikaasa.Helgi lähedased on avantüüriga televisioonis kursis. Daam mainib, et keegi talle sõnu peale ei lugenud ja sõnu suhu ei pannud. Küll aga peab Helgi lastele pärast grimmi endast pildi saatma. «Nad tahtsid veenduda, ega ma endale Anne Veski soengut teha lasknud,» naerab ta.

Samal teemal

25.09.2020
Seksiekspert Epp Kärsin: kui riigikogu liikmed saaks koolitatud, oleksime varsti viie rikkaima riigi hulgas
11.09.2020
Tuuli Roosma: kui keegi ütleb, et „fui, seksist küll rääkida ei sobi“, siis võib talle lihtsalt kaasa tunda
11.05.2020
Epp Kärsin kolis juba 14aastaselt kodust välja: ma olin pere must lammas
13.03.2020
Epp Kärsin: võiksin mulle saadetud suguelundite fotodest teha terve galerii

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee