Inimesed

Madise elu pärast näosaate võitu: pakun, et võit puhub mulle veel kaua tuult tiibadesse 

Helle Rudi, 13. veebruar 2020 06:00
Madis Arro Madis ArroFoto: Stanislav Moshkov

Madis Arro pakub, et saate «Su nägu kõlab varsti tuttavalt» võit puhub talle kaua tuult tiibadesse. «Loogiline ju, sest pean sealt saadud tuntust edasise karjääri vundamendiks.»

Muusiku elu muidugi nii kiire ka ei ole, et lapsed kodus isa nägu enam ära ei tunneks, aga tegemist jagub küll ja veel. Sel moel saab kokku võtta Madise (34) elu pärast näosaate teistsugust formaati, mille suurele finaalile said fännid kaasa elada eelmise aasta detsembris. Intervjuupäeval astus laulja üllatusesineja üles Maarjamäe lossis, kus avati pidulikult Anne Veski kuulsate esinemiskostüüamide näitus. «Pean Annet ikkagi üllatama ja loodan väga, et saan hakkama,» naerab ta. Heliproovi tuleb mees aga kohtumiselt, kus pandi paika järgmist tööotsa. Kiililt pealinna käib Madis siiski harva. «Võib-olla paar korda nädalas, kui töö pärast on vaja.»

Plaanid sobivadTelevisioon võib sinust üleöö kuulsuse ju teha, aga esinemisi tuleb tänu sellele juurde tasahilju, sest üritusi planeeritakse ette mitu kuud. Bändiga Reminders on mõni keikka kirjas juba 2021. aastanumbri sees, aga ruumi veel leiab. Madis võrdleb vabakutselise eluga kaasnevat ebakindlust sellega, kui iga tööandja sõlmiks töötajaga näiteks lühiajalise lepingu, mida ehk pikendatakse. «Kasvatan kolme last ja kui mul ei oleks näiteks septembris ühtegi esinemist kirjas, muudaks see veidi murelikuks,» räägib ta. Põhikohaga on ta meelelahutaja olnud viimased paar aastat, kuid enne seda töötas kümme aastat turunduses. «Mida rohkem saad oma tulevikku planeerida, seda kindlamalt ennast tunned,» tõdeb mees.Tihedast kalendrist hoolimata pole spontaansus aga kuhugi kadunud. Pärast saate lõppu tunnistas värske võitja intervjuudes, et läheb perega kauaoodatud puhkusereisile. Algne plaan nägi võimalust akusid laadida koolivaheajal veebruaris, aga väljalend sattus hoopis aasta algusesse. «Abikaasa leitud head reisipakkumist ei saanud raisku lasta ja õnneks oli nädalavahetus vaba.»

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee