Testid

NAISTELEHT TESTIB | Muffinipulber – koduküpsetaja kiirabi 

Ragne Värk, 12. veebruar 2020 16:00
Foto: Ragne Värk

Muffinite küpsetamine valmispulbrist on lihtne ja ka lastele jõukohane. Sel korral sukeldumegi muffinipulbrite maailma, küpsetame koogikesed valmis ja selgitame välja parimad!

Dr. Oetkeri muffinipulber5Hind Maximas 1.74 (335 g)+ Lõhn on hea ja välimus kena. Õrna aimatava sidrunimekiga. Pakendis on peale muffinipulbri kaasa pandud ka paberist vormid ja kaunistamiseks mõeldud tuhksuhkur. Tore üllatus!- Muffinid jäävad kuivad. Maitses on midagi puudu. Kuidagi üksluine ja üheülbaline. Pulber peaks olema heaks abimeheks siis, kui on vaja kiiresti ja väheste komponentidega keeksikesi küpsetada. Sellele tootele tuleb aga täiendavalt lisada mune, piima või jogurtit ning õli. Siis võiks ju muffinitaina juba ise kokku segada, ilma spetsiaalset pulbrit kasutamata!

Vilma muffinipulber8Laste lemmik!Hind Prismas 1.25 (400 g)+ Lõhn on sööma kutsuv ja ka maitse ei valmista pettumust. Suhkruga pole liialdatud ja seda on parasjagu. Lastele maitsevad väga!+/- Kuigi tegemist on pimetestiga, tunnevad testijad maitses ära traditsioonilise Vilma koogipulbri meki. Sellel on mingi eriline maitse, mis mõnda testijat ka häirib. Keeksikesed küpsevad ahjus lamedaks, oodatud muffinikuhjake puudub.- Valmis muffinid pudisevad liialt, neid on väga ebamugav süüa. See lausa häirib. Selle eest tulevad miinuspunktid. Vastasel juhul oleks toode ehk isegi võitja.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee