Testid

NAISTELEHT TESTIB | Milline pipraveski on parim? 

Helle Rudi, 10. veebruar 2020 11:00
Rimi pipraveskiFoto: Robin Roots

Õige kodukokk jahvatatud musta pipart naljalt poest ei osta, sest elamus saab mage. Milline toidupoes müüdav pipraveski on kõige parem investeering ja kus on sees kõige parem pipar. Maitsemeeled pani proovile eelmise aasta parim kokk Cätlyn Priks.

Kuidas testisime?Iga pipraveski juures hindasime, kui peenelt ja ühtlaselt see oma tööd tegi. Kiita said need, kelle tulemus jäi suuruse poolest keskele. Väga oluline oli, et veskit saaks uuesti täita, sest muidu on tegemist asjatult kulutatud rahaga. Vähetähtis polnud ka maitse. Tegime inimkatseid ehk proovisime jahvatatud pipart koos värske kurgiga. Nautisime teravust, aga mitte nii tugevat, et hingeldama võtaks.

Selection by Rimi pipraveski (45 g)Hind Rimis 2.79Hinne: 8+ Kõige parem hinna ja kvaliteedi suhe. Igati korralikku pipraveskit saab uuesti täita ja seda tark perenaine kokkuhoiu eesmärgil teebki. Jahvatab täpselt õige suurusega. Tulemus ei ole liiga jämedakoeline, et hinge kinni lööks, kuid ei lennuta taldrikule ka Sahara kõrbetolmu. Pipratera ise on samuti eeskujulik – hea maitsega ja hinge kinni ei tõmba.+/- Kui nuriseda, siis tulemus võiks olla veidi ühtlasem. Veskit pole kõige lihtsam keerata, aga siiski lihtsam kui mõne konkurendi puhul.- Pealt ära käiv kaas läheb köögis kiiresti kaduma.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee