Inimesed

„Duubli“ eetris orgasmi saanud Karolin Tsarski: mu Facebooki tekkis järsku tuhat sõbrakutset igast maailma otsast (2)

Helle Rudi, 22. jaanuar 2020 16:23
JAH, SEE ON PÄRIS: Võime põhimõtteliselt nipsust orgasmi kogeda avastas Karolin ühel õhtul Buddhast filmi vaadates. Kui filmis valgustus Buddha, siis diivanil Karolin. Orgasmi eheduse kontrollimiseks võttis naine ühendust teadlasega, kes võttis vereproovid. «Mõõtsime mu hormoone enne seisundi kogemist ja pärast. Tuli välja, et minu hormonaalne tasand muutus täpselt sama palju kui nendel naistel, kes on füüsilises vahekorras orgasmi kogenud,» räägib ta.Foto: TV3, Robin roots
Karolin Tsarski südamesoov on, et iga naine puhkeks õitsele. «Minu jaoks tulid naiselikkus ja seksuaalsus noorena väga raskelt, sest kogemused olid hästi keerulised,» selgitab ta praegust avameelsust.

Möödunud aasta novembris andis Karolin (33) intervjuu TV3 saatele «Duubel» ja sööbis paljude mällu kummalise kulminatsiooniga. Saatejuhi Taavi Libe nipsu peale sai tantra harrastaja ja joogaõpetaja otse-eetris orgasmi. «Küll ei tea, et kuulus oleksin. Kuna ma ise meediat ei tarbi, ei taju ka selle mõju,» tunnistab Karolin kesklinnas asuvas oma joogastuudios. Tänaval teda seni keegi veel ära ei tunne ja kui tunnebki, siis ei tereta. Küll on naine kursis, et see lõik saatest hakkas internetis levima. Tema Facebooki tekkis järsku tuhat sõbrakutset ja neid saabus igast maailmanurgast. Ehkki kõik sõnumid polnud positiivsed, jõudis joogaõpetajani ka palju toetavaid ja innustavaid kirju.