JAH, SEE ON PÄRIS: Võime põhimõtteliselt nipsust orgasmi kogeda avastas Karolin ühel õhtul Buddhast filmi vaadates. Kui filmis valgustus Buddha, siis diivanil Karolin. Orgasmi eheduse kontrollimiseks võttis naine ühendust teadlasega, kes võttis vereproovid. «Mõõtsime mu hormoone enne seisundi kogemist ja pärast. Tuli välja, et minu hormonaalne tasand muutus täpselt sama palju kui nendel naistel, kes on füüsilises vahekorras orgasmi kogenud,» räägib ta.Foto: TV3, Robin roots
Helle Rudi 22. jaanuar 2020 16:23
Karolin Tsarski südamesoov on, et iga naine puhkeks õitsele. «Minu jaoks tulid naiselikkus ja seksuaalsus noorena väga raskelt, sest kogemused olid hästi keerulised,» selgitab ta praegust avameelsust.

Karolin Tsarski südamesoov on, et iga naine puhkeks õitsele. «Minu jaoks tulid naiselikkus ja seksuaalsus noorena väga raskelt, sest kogemused olid hästi keerulised,» selgitab ta praegust avameelsust.

Möödunud aasta novembris andis Karolin (33) intervjuu TV3 saatele «Duubel» ja sööbis paljude mällu kummalise kulminatsiooniga. Saatejuhi Taavi Libe nipsu peale sai tantra harrastaja ja joogaõpetaja otse-eetris orgasmi. «Küll ei tea, et kuulus oleksin. Kuna ma ise meediat ei tarbi, ei taju ka selle mõju,» tunnistab Karolin kesklinnas asuvas oma joogastuudios. Tänaval teda seni keegi veel ära ei tunne ja kui tunnebki, siis ei tereta. Küll on naine kursis, et see lõik saatest hakkas internetis levima. Tema Facebooki tekkis järsku tuhat sõbrakutset ja neid saabus igast maailmanurgast. Ehkki kõik sõnumid polnud positiivsed, jõudis joogaõpetajani ka palju toetavaid ja innustavaid kirju.

Pole meelelahutajaOskus hetkega vallandada oma seksuaalenergia pole kaasasündinud võimekus – seda saab õppida. «Minu eesmärk pole see võime, vaid see, et naised oleks sügavalt rahuldatud,» rõhutab Karolin, et ta pole meelelahutaja. Seda, kui piinlik, keeruline ja ebamugav on probleem seksuaalsusega, teab koolitaja omast käest. Vanuses 17–22 vältis ta igasugust meeste tähelepanu. «Näed filmidest ja sarjadest, et seks on midagi, mida peaks nautima. Aga ei oska ja välja ei tule,» meenutab ta ebakindlust. Nõu polnud kuskilt küsida ja nii hulpis Karolin oma mures aastaid.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad