Testid

NAISTELEHT TESTIB | Kas kerge majonees läheb ka kergelt alla? 

Helle Rudi, 16. jaanuar 2020 15:00
HellmannsFoto: Robin Roots

Teadupärast on klassikaline majonees paras kaloripomm. Kui uuele aastale läheneda uue hooga, siis milline kerge majonees passib klassikalist asendama?

Kuidas testisime?Lõime majoneesid letti ja proovisime kõik ära. Et süda pahaks ei läheks, hammustasime kõrvale leivakrõbinaid ja porgandit. Hindasime, kas maitseb nagu päris või on tunda, et midagi on liigne või puudu. Oluline oli ka, et ega sildi «kerge» taga siiski liigselt kaloreid ei peituks. Kiita said need, kes kasutasid päris mune, mitte pulbrit.

Salvesti kerge majoneesHinne: 9Hind Prismas 1.89 (430 g)+ Tore üllatus! Seda tõstaks juba kindlasti praetud makaronide peale. Ei arvakski, et tegemist on light-tootega. Pole mingi ersats, vaid täitsa päris. Maitses on hästi tunda sinepist mekki. Suur plusspunkt tuleb ka vabade kanade munade eest. Ainus Eestis toodetud majonees ja isegi purgi suurus ei ehmata. Isegi kui kõik kohe salatisse ära ei lähe, võib seda rahus järgmisel päeval määrida keedumunadele või leivaotsale. Ideaalne ka köögiviljade dippimiseks.- Energiat on siin üksjagu: 100 grammi kohta 200 kcl.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee