Helle Rudi 17. jaanuar 2020 16:00
Praeguses kaamoses on kõige mõnusam end diivanile kerra tõmmata, kuid sooja pleedi all ei tasu sõba silmale lasta – muidu jääd teleris mõnest heast asjast ilma.

Praeguses kaamoses on kõige mõnusam end diivanile kerra tõmmata, kuid sooja pleedi all ei tasu sõba silmale lasta – muidu jääd teleris mõnest heast asjast ilma.

«Narcos»Kellele? Sobib tugevama närvikavaga vaatajale, sest vägivalla ega alastusega tagasi ei hoita.Millal eetris? Teisipäeviti kell 23.40 Kanal 2s.Millest räägib? Columbia narkokuninga Pablo Escobari (Wagner Moura) elulugu on varemgi Hollywoodi inspireerinud. Neli aastat tagasi valminud põnevussarja «Narcos» peetakse erinevate filmide kõrval kõige tugevamaks. Tegevustik algab 1970ndatel, mil Escobari kokaiiniäri varustab peaaegu kogu Ameerikat. Väidetavalt oli nõudlus nii suur, et esines aegu, mil üle piiri liikus iga kuu lausa 80 tonni valget pulbrit. Kohale toimetamiseks kasutati peale tavapäraste lennukite ja paatide kahte allveelaeva. Sarjas hoiavad räpasel äril silma peal Ameerika narkoagendid, kes vahendeid valimata narkokuningaga võidu jooksevad.Kas on oht maha magada? Ei, sest hooaeg algas alles sel nädalal. Taibukamad saavad ennast järjele aidata Netflixi abil.

«Uus paavst»Kellele? Kui sulle meeldivad näitlejad Jude Law ja John Malkovich, on see sari naelapea pihta. Tegemist on järjega «Noorele paavstile».Millal eetris? Alates neljapäevast kell 21.30 ETV2s.Millest räägib? «Noor paavst» lõppes ootamatult. Segaseks jäi, kas paavst Pius XIII (Jude Law) kukkus lihtsalt kokku või andis otsad. Terve eelneva hooaja end avalikkuse eest kiivalt varjanud paavst kaotas meelemärkuse, kui silmas Püha Markuse väljakul oma vanemaid. Ehkki see ei ole täiesti selge, kas need siiski olid tema vanemad. «Uue paavsti» kohta on nii palju selge, et Vatikanis puhuvad uued tuuled. Pius XIII on elus, kuid koomas. Pärast ootamatut vangerdust õnnestub riigisekretär Voiellol troonile sokutada sir John Brannox (John Malkovich). Uus paavst paistab ideaalilähedane, aga ka tema kapis on luukered.Kas on oht maha magada? Natuke, sest alustuseks näidatakse kohe kaks osa korraga.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon