Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | Tulime Carmeniga just Estonia Medical spaa veekeskusest, kui alajaam plahvatas (2)

Helen Kõpp, 21. detsember 2019 12:00
Helen KõppFoto: Stanislav Moshkov

Mul on tunne, et peaksin iga päev blogima, kuna juhtunud on äärmiselt palju sündmusi, mis ei mahu ühte postitusse ära. Näiteks teisipäeval oli Carmenil lasteaias esimene jõulupidu koos jõuluvanaga! Või näiteks käisin põgenemistoas. Kõiki neid sündmusi varjutab praegu see, mis minuga spaahotellis juhtus.

Ehk juhtusite eelmisel nädalal meediast lugema, kuidas Estonia Medical spaa alajaamas toimus plahvatus, mis põhjustas terves hotellis elektrikatkestuse? Saan teid kostitada reportaažiga otse sündmuskohalt, sest juhtusin just sel ajal Carmeniga seal ööbima!

Nagu mina, on ka Carmenike tõsine spaade fänn. Veetsime hotellis neli ööd ja kavatsesin teda iga päev paar tundi veekeskuses väsitada. Oli lootus, et ehk langeb ta rammestunult juba enne kümmet magama ega ärka kuuest üles. Lisaks lasin tal hotellis väga palju ringi joosta. Lapsega, kes kõnnib, on väga lihtne – tema mõistus tuleb pidevalt tööhoos hoida, näiteks käsklusi anda. Lapse puhul on ka suurepärane, et n-ö igavad asjad on tema jaoks meeletult põnevad, mille tõttu on teda äärmiselt lihtne tegevuses hoida. Näiteks jõudsime korruste numbrid tänu liftile ära õppida.

Samal teemal

25.01.2020
HELENI BEEBIBLOGI | Mu Tinderi profiil pandi kinni! Mu ego sai riivata, nuuks!
18.01.2020
HELENI BEEBIBLOGI | Lunisin spetsialisti käest endale autismitesti
11.01.2020
HELENI BEEBIBLOGI | Olen väga tänulik, et lasteaed eksisteerib!
04.01.2020
HELENI BEEBIBLOGI | Õppisin eelmisel aastal aktsepteerima, et on inimesi, kes minust ei hooli

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee