Inimesed

KÕIK ON HÄSTI! Naisteleht uuris, kuidas on läinud inimestel, kes oma eluloo ajakirjaveergudele usaldasid 

Silja Paavle, Helle Rudi, Verni Leivak, 27. detsember 2019 20:34
Näitleja Anne VeesaarFoto: Erki Pärnaku

Tänavu avas meile oma koduukse ja hinge sadakond ägedat inimest üle Eesti. Piilume aastavahetuse eel vaid korraks mõne peakangelase ellu kindlast soovist veenduda – kõik on jätkuvalt tublid ja saavad suurepäraselt hakkama.

Vassilile pakuti ametikõrgendustLõppeva aasta esimeses numbris rääkis Vassili Bannikov ausalt ja häbenemata oma elust endise alkohoolikuna ning kurja pahe lõplikust seljatamisest.Artikli ilmumise järel kirjutasid meile paljud Saue elanikud ja kiitsid, et pole ammu kohanud nii lahket, abivalmis ja sõbralikku kassapidajat kui Vassili.Mehe elus läheb praegu kõik väga hästi, ta on endiselt tõlgina ametis Eesti kristliku nelipühi kiriku Paldiski koguduses, samuti Saue Rimis. Oma töös on mees koguni nii tubli olnud, et sel aastal sai ta ametikõrgendust. Vanemteenindajana vastutab Vassili nüüd ka selle eest, et kolleegide igapäevatöös kõik ladusalt sujuks.Kõige toredam asi mehe elus on aga autokooli minek. Kui tervisetõendiga asjad klaarid, antakse viimaks autojuhiload kätte.

Valevist sai maailma üks mõjukamaid nooriVeebruaris avas oma elu tagamaid Võrumaalt Varstust pärit Valev Laube. Andekas mees pingutab kõvasti selle nimel, et Broadwayle ehk kõigi lavainimeste Mekasse jõuaks Eestist ja Soomest kõnelevad muusikalid.Eesmärgi nimel on tehtud kõvasti tööd: möödunud suvel toimus ametlik skripti lugemine ja kontsert Broadwayl Signature Theatre’is. Lisaks kuulub Valev meeskonda, kes soovib samale lavale tuua meie laulval revolutsioonil põhineva muusikali «Singing Revolution: The Musical». Seda esitleti novembris koos Märt Agu tantsijatega nii Washingtonis asuvas John F. Kennedy kunstikeskuses kui ka Eesti Rahvuskomitee Ühendriikides 2019. aasta auhindade galal.Aga peamine – paari kuu eest nomineeriti Valev 2020. aasta Forbesi mainekasse alla 30aastaste edetabelisse. Varasemalt on sinna pääsenud vaid kaks eestlast. «Mis seal muud ikka, jätkan oma tööga – praegu on käsil mitu nii Eestiga seonduvat kui ka kohalikku projekti.»

Samal teemal

15.05.2020
Kaitse ennast! Blondid juuksed ja sinisilmsus tähendavad melanoomi seisukohast riskigruppi kuulumist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee