Inimesed

Merlyn Uusküla esitleb pisipoega: „Ralf Hubert on meil üks lõbus sell!“ 

Helle Rudi, 18. detsember 2019 06:00
ILUS OOTUS: Merlyn naerab, et titejuttude rääkimine tüütas ta raseduse lõpuks päris korralikult ära. «Proovisin ise vahel ka teisi teemasid arendada, aga lõpuks tahtsid kõik ikka ainult beebijutte rääkida.»Foto: Teevi Zeemann

«Võib-olla pole mööduv aasta olnud just kõige kergem. Aga kindlasti on see olnud unistuste täitumise aasta,» lausub Merlyn Uusküla ja silmitseb südamlikult enda süles unelevat kahe ja poole kuist Ralf Hubertit.

«It’s baby o’clock,» naerab Merlyn (35), saabudes kohtumisele veidikese hilinemisega. Jah, möödas on need ajad, kui sai duši all pool tundi mõnuleda või rahus lõunat süüa. Nüüd käib iga tegevus aja peale nagu boksipeatus vormel 1s.

Kui küsida Merlynilt, mis elu ta praegu elab, vastab ta lõbusalt: «Titemamma elu elan.» Siiski pole ta päris kodune, vaid tuiskab vankriga mööda linna ringi. Esiteks hoiatati teda, et sügisel sündinud beebidega ei tohi koju passima jääda, sest see võib vastse ema niigi haprale meeleolule rusuvalt mõjuda. Teiseks elab lauljatari pere praegu sõna otseses mõttes kastide otsas, sest pooleli on kolimine päris oma majja. Kuid peamine on, et niisama istumine ei sobi Merlyni iseloomuga, ta lihtsalt on harjunud tegus olema. «Oleme juba isegi stuudios mitu korda käinud. Lugesin ühe reklaami sisse nii, et Hubert oli mul õla peal,» mainib ta möödaminnes.

Samal teemal

24.08.2020
Merlyn Uusküla planeeris emaks saamise teadlikult küpsemasse ikka: „Soovisin enne pere loomist vaba hingena elada!“
09.03.2020
Merlyn Uusküla: mina abieluettepanekut tegema ei tõtta, ootan, et seda teeks mees
23.02.2020
KLÕPS | Merlyn Uusküla jagab armsat fotot pisipojaga
12.02.2020
FOTO | Merlyn Uusküla jagab pere pisimatest liikmetest armsat pilti

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee