Testid

NAISTELEHT TESTIB | Milline silmamask annab noorema ja puhanud ilme? 

Helen Perk, 6. jaanuar 2020 19:55

Peeglist vastu vaatavad väsinud silmaalused pole mingi unistuste vaatepilt. Lihtsalt kasutatavad ja silmaalustele mõeldud soodsa hinnaga maskid lubavad anda noorema ning puhanud ilme. Meie seda ootamegi.

Puredermi kortse vähendavad silmamaskidHind veebipoes www.mylook.ee 5.90 (6 paari)10LEMMIK!+ Pakend lubab kortsukesi vähendada. Briljantne pluss on see, et padjandid võib silme alla jätta ka terveks ööks. Eemaldamine ja paigaldamine on imelihtne. Kleepuvad hästi ega liigu millimeetritki paigast. Lumivalgekese kombel selili magama ei pea, lama külili või kõhuli, ikka püsivad raudkindlalt silmade all. Alles ärkamise eel hakkab ühe maski serv õrnalt lipendama.Hommikul on silmaalused meeldivalt pehmed ja siledad. Sinakad nahaalused veresooned on samuti plehku pannud. Järelikult ahmis nahk öö jooksul enda sisse kogu väärt kraami. Kindel lemmik ka hinna poolest.

Kocostari kullaga silmamaskidHind veebipoes www.loverte.com 4.50 (1 paar)9+ Pakend on luksuslik, kuldne ja kutsuv. Erilisi lubadusi välja ei hõigata, lihtsalt kirgastav ja niisutav mask. Pakendi avamine on justkui jõulukingi ootus. Sees ootab tore ümmargune läbipaistev karbike, milles on kaks paraja suurusega poolkuukujulist niisket kuldset padjakest. Kleepuvad kenasti ja kindlalt. Kogu soovitatud toimeaja püsib hea jahe tunne. 15 minuti pärast on põnevus suur, kas silmaalused kotikesed ja kortsukesed on pisutki peitu pugenud? Oh, sa raks. Tulemus üllatab. Väsinud silmaalused on silmanähtavalt klaarimad. Isegi kümnekordse suurendusega meigipeeglist uurides on pilt täitsa kena.+/- Sooviks, et nii jääkski, aga järgmisel hommikul on kogu võlu kadunud. Hea meelega kasutaks imepadjakesi veel, paraku sisaldab pakend ainult kahte maskikest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee