Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | See, et mul Tinder on, ei tähenda sugugi, et ma kangesti meest vajaks 

Helen Kõpp, 14. detsember 2019, 12:00
Helen KõppFoto: Stanislav Moshkov

Mis vahe on sotsiaalmeediakanalitel? Neil on erinevad eesmärgid. Facebook on näiteks sõpradega aja veetmise koht – jutustad Messengeris, lood olulised grupid, kuhu koonduvad samade huvidega inimesed näiteks ülikoolist ning jagad enda jaoks olulist infot. Mis koht on aga Tinder? Minu teada eristab Tinderit Facebookist nüanss, et tegemist on tutvumisäpiga. Igaüks, kes sinna konto teeb, arvestab, et ta ei koonda seal ühte patta samade huvidega sõpru, vaid alustab vestlust uute inimestega.

Olen tähele pannud, et mulle on avalikult meeleheitel tibi tempel külge löödud. Seega pole siin midagi imestada, et mulle on aastate jooksul tulnud Facebooki kirju, mis esitavad konkreetselt soovi tutvumiseks. Samal põhjusel on mul aastaid Facebooki profiilil kirjas olnud, et tutvumissooviga mitte ühendust võtta – juhuks, kui mõni pole endiselt kursis, et tutvumiseks on olemas ju teised saidid.

Hiljuti ilmus meedias põnev info, et ma tegutsevat Tinderis. Just nii! Asi on selles, et võtsin lõpuks ometi julguse kokku ja andsin endale õrna lubaduse uute inimesega tuttavaks saada. Tegelikult eelistan inimesega tutvuda vanamoeliselt – näost näkku. Lapse kõrvalt ma väga vanamoelisi tutvusi endale korraldada ei jõua, aga tänapäevane kaunis nutimaailm aitab ikka hädast välja.

Samal teemal

18. jaanuar 2020, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Lunisin spetsialisti käest endale autismitesti
11. jaanuar 2020, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Olen väga tänulik, et lasteaed eksisteerib!
4. jaanuar 2020, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Õppisin eelmisel aastal aktsepteerima, et on inimesi, kes minust ei hooli
28. detsember 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Kõikidel inimestel peaks olema võimalus ka jõulude ajal töötada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee