Testid

NAISTELEHT TESTIB | Millist seamaksapasteeti tasub pühadelauale osta? 

Ragne Värk /Naisteleht, 20. detsember 2019 16:10

Kes ise pühadeks pasteeti vaaritada ei viitsi, ajagu seekordses testis näpuga järge ja uurigu järele, millist seamaksapasteeti tasub osta ja millist mitte.

Kuidas testisime?Otsisime head klassikalist ja kodust maksapasteeti. Hindamisel mekkisime kõiki pasteete saiale määrituna. Vaagisime toote värvust, lõhna, maitset ja tekstuuri. Vaatasime pakendilt ka koostisosi ja sellest lähtuvalt hindasime toote tervislikkust. Kiitsime, kui pasteedid olid selge ja puhta maitsega. Laitsime, kui määrded olid eemaletõukava värvusega ja maitsetud.

1. Rõngu Pagari maksapasteet (180 g)Hinne: 10 LEMMIKHind Delices 1.58 pakk+ Meeldiva maksalõhnaga – puhas ja ehe. Tekstuurilt mõnusalt teraline. Maitse on suurepärane ja seda ostaks kindlasti veel. Kiidusõnu puistatakse kui varrukast. Koostisosade loetelu teeb samuti rõõmu – ei mingeid kahtlaseid säilitus- ega ka lisaaineid.+/- Välimus on kuidagi tume, lastele ei meeldi. Pakendit lugedes selgub aga, et tootes on tervelt 94% seamaksa ning sellest see värvus tingitud ongi!

Samal teemal

24.11.2019
10 SEAPRAADI: mõnusad mahlakad, maitsekad ja lihtsad praed igale pühadelauale

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee