Testid

NAISTELEHT TESTIB | Milline vahend hoiab peokleidi säärtest eemal? 

Silja Paavle, 11. detsember 2019 16:55
Foto: vida press

Talvekuudel toas võimutsev kuiv õhk ja sünteetikat täis sukad või sukkpüksid panevad peokleidid eriliselt särisema. Ehk taltsutaks ümber jalgade keerduvat kleidisaba antistaatikuga?

Yplon Experdi antistaatikHind Selveris 2.29 (300 ml)8+ Suuremast pudelist jagub pikaks ajaks. Delikaatne ja meeldiv lõhn kaob kiirelt. Pärast vahendi seelikusaba alla pihustamist hoiab rõivaese kenasti säärtest eemale, seda ka siis, kui korraks end sünteetilise kattega toolile toetad.- Pikale veninud õhtu korral ühekordsest suhistamisest ei piisa ja vahepeal tuleb käia vett saba alla pritsimas.

Mayeri antistaatikHind Maksimarketis 2.39 (150 ml)7+ Käepärane pudel. Kerge lõhnaga ja kohe ei saagi aru, on see pigem meeldiv või mitte. Igatahes aroom ei häiri ja kaob kiirelt. Vahend on tõhus, kleidi alla pihustamise järel võib muretult tantsupõrandal keerelda ka vahepeal staatilisust koguva materjaliga kaetud toolil jalgu puhates.- Kui peoõhtu pikale venib ja vahepeal tekib vajadus näiteks villane kampsun kleidi peale tõmmata, tuleb korraks veepritsmed appi võtta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee