Lugejakiri

Lugejakiri: jäähokimängijast kallim uhkustab voodis spagaadiga (1)

Ohtuleht.ee, 2. detsember 2019 10:55
Foto: PantherMedia/Scanpix
„Mõnusalt mehine ja juhtiv kuju, aga kipub voodis väga eputama. Iga kord jääb mu kõrvu see, et mees suudab spagaati teha,“ kirjutab Elina, et voodirõõmude kõrval tule tal tegeleda ka jäähokimängijast partneri egoga.

„Viimati uhkustas ta sellega hetkel, mis asi hakkas kirglikuks minema. Muudkui jahub ja survestab, et ma oleks nõus vaatama, kuidas ta spagaati teeb. Minu mõtted oli juba ammu mujal, aga siis hakkab vennike spagaati tegema. Mis värk tal sellega on?! Jääl saab ta väravas korduvalt oma spagaati teha, miks seda magamistoas vaja teha on,“ kurdab neiu, et kallimale meeldib ka uhkustada, kuidas ta varasemad partnerid seda oskust hinnanud on.

Elina lisab, et tal ei ole veel selle mehega püsisuhet, aga lootus oli tekkinud. Ometigi ei kujuta ta ette, et suudaks selle olukorraga leppida.

„Võibolla peaksin hoopis õnnelik ole ma, et restorani sööma minnes ta keset rahvamassi spagaati ei tee. Kummaline mees. Muidu hooliv ja hoolitsev, kõik mu sõbrannad on temast lummatud ja kadestavad, aga sellest spagaadi tegemisest peab kuidagi vabanema. Miks ei võiks mind häirida tema norskamine või sinised sokid. Ikka pean mingi kummalise veidruse otsa sattuma.“

Kallid lugejad, kas teil on juhtunud, et kaaslane millegi veidraga teid häirima hakkab?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee