Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | Kõmumeedial on tore minust stereotüüpset lolli blondiini kuvandit hoida 

Helen Kõpp, 30. november 2019 12:00
Helen KõppFoto: Stanislav Moshkov

Kui kuulsin kunagi ammu lauset, et meedia on neljas võim, ei tahtnud ma seda uskuda. Meedia ei tee ju põhimõtteliselt mitte midagi peale info edastamise. Nüüd on selgunud, et see on tõsi – meedial on mingi võim. Kuid on selgunud midagi veelgi hullemat – meedia ei edastagi korrektset infot! Selleks, et rohkem teie ilusaid silmi avada, toon mõned näited oma elust. See hariv postitus võib refereerimisest ainult unistada, seega lugege edasi!

Hiljuti refereeris üks meediaväljaanne mu viimast blogipostitust, tekitades paksu pahandust. See oli kirjutanud intrigeeriva pealkirja, teatades, et mu elu on üks suur rist ja viletsus – lootsin lapse lasteaeda panna, kuid seda ei juhtunud.

Edasi teatas uudis, kuidas Carmen mu küljes rippus ja nuttis. Ei sõnagi sellest, kuidas kohanemisperiood edukalt kulges ega sellest, kui tublid ning oskuslikud on õpetajad lastega. Olgem ausad, tegelikult eksis see artikkel ajakirjanduseetika vastu, kuna punktis 1.4 on kirjas, et uudis ei tohi sisaldada moonutatud või väärat infot, kuid just väär see info oli.

Samal teemal

04.00.2020
HELENI BEEBIBLOGI | Õppisin eelmisel aastal aktsepteerima, et on inimesi, kes minust ei hooli
28.11.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Kõikidel inimestel peaks olema võimalus ka jõulude ajal töötada
21.11.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Tulime Carmeniga just Estonia Medical spaa veekeskusest, kui alajaam plahvatas
14.11.2019
HELENI BEEBIBLOGI | See, et mul Tinder on, ei tähenda sugugi, et ma kangesti meest vajaks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee