Inimesed

Näosaate Marianne Leibur: tuttav veel mitte, tuttavam küll 

Helle Rudi, 17. november 2019 18:45
SNKVT osaleja laulja Marianne LeiburFoto: Martin Ahven

Muusik Marianne Leibur pole veel võõrsil ülikoolis maininud, et osaleb saates «Su nägu kõlab varsti tuttavalt». «Liiga palju seletamist oleks,» selgitab ta, miks vaikida on mugavam.

Marianne (23) elu kulgeb praegu tempos, mida võib võrrelda jooksurajal tuiskava rekordijahil sportlasega. «Pidin vana kooli märkmiku välja otsima. Nii on parem jälgida, millisel päeval millises riigis olen,» naerab ta, et üksnes telefoni kalendrile enam toetuda ei saanud. Kui muidu õpib Marianne Eesti muusika- ja teatriakadeemia džässiosakonna magistrantuuris, siis sel õppeaastal on ta vahetusõpilane Stockholmi kuninglikus muusikakõrgkoolis. Et elu veel põnevam oleks, osaleb ta Eesti ühes suuremas telesõus.

Doris Day ja Juliette GrécoRootsis pole näosaade jutuks tulnud, sest seni on õnnestunud õpingud muude tegemistega klapitada ja koolist puudumisi esineb vähe. «Ajaplaneerimine on igapäevane tegevus. Olen seda palju harjutanud,» muigab laulja. Teisalt on vahelduseks hea niisama olla, ilma et keegi seda teemat puudutaks. Marianne pole isegi päris kindel, kas Rootsis mõni sarnane saade eetris on. Ent teleprojekt pole siiski riigisaladus ja mõni teab ikka, mis hullusega koolikaaslane hakkama sai. Korterikaaslased ootavad näiteks põnevusega videoid. Nende praegused lemmikud on olnud Doris Day ja Juliette Gréco. Samal seisukohal on ka Marianne ise, sest nautis mõlemat etteastet väga.

Samal teemal

16.12.2019
Näosaate võitja Madis Arro juubeldab: „Supertunne on: pisarad tulid silma!“
12.12.2019
Mis on näosaate edu valem?
05.12.2019
Näosaate Marianne Leibur: nädala alguses olen Rootsis, nädalalõpud kodus
28.11.2019
Vokaalmuusika sõprade pidupäev: Jõulujazzile tulevad Accent ja Kurt Elling

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee