Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | Olen kannatanud jõhkra küberkiusamise all (1)

Helen Kõpp, 2. november 2019 12:00
Helen KõppFoto: Stanislav Moshkov

Hiljuti sattus mulle ette galerii, kus Beebilõusta kallim Ingrid Mänd lasi end Ulaka Kaunitari avamispeol kinni siduda. Ta kandis nappi rõivastust, kuna Ulakas Kaunitar ongi pesu- ning sekspood. Need pildid tuletasid mulle järjekordselt meelde aega, kui mind oli populaarne kollektiivselt vihata. Kuidas Ingridi teguviis on seotud minuga, sellest kirjutan allpool.

Eriti popiks sai minu suunas solvangute loopimine pärast kohutavalt õnnetut võtteperioodi. Toimus ulatuslik küberkiusamine – ükskõik mida tegin või tegemata jätsin, oli see paljude meelest ikkagi vale, nõme, jube, kole ja ükski normaalne naine ei teeks nii.

Kui astusin biomeditsiini magistrantuuri, kohtasin inimest, kellest sai minu ülihea sõbranna. Meil oli üks ühine huvi – modellindus. Õigemini tegeles ta buduaarimodellindusega ning temast oli väga palju imelisi pilte. Tänu tema julgustamisele hakkasin ka mina rohkem fotosessioonidel käima. Tänu talle sain hea hoo sisse ja rõõmu headest koostöödest. Mulle hakkasid fotograafid kirjutama ja igasuguseid lahedaid ideid pakkuma. Nii äge!

Samal teemal

21.12.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Tulime Carmeniga just Estonia Medical spaa veekeskusest, kui alajaam plahvatas
14.12.2019
HELENI BEEBIBLOGI | See, et mul Tinder on, ei tähenda sugugi, et ma kangesti meest vajaks
07.12.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Kuidas ma Carmeni lõpuks kõndima sain
05.12.2019
Helen Kõpp möllab Tinderis: otsin uusi tuttavaid, aga olen avatud ka suhetele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee