Lugejakiri

Lollus või äge nali: õnnetu sünnipäevalaps avastas tööpäeva hommikul, et tema auto on kilesse mähitud (2)

Ohtuleht.ee, 29. oktoober 2019 10:46
Foto: PantherMedia/Scanpix
„Ma võin muidu olla samasugune naljahammas, aga seekord langes mu sünnipäev esmaspäevale, mil kontoris ootas varajane koosolek meie äripartneritega välismaalt. Ja see üllatus – see üllatus ajas mind lihtsalt marru,“ kirjutab 40aastaseks saanus Jaanus.

„Kodus naine oli lastega koogi valmistanud ja õnnitlemine võttis tavapärasest hommikust enam aega, mistõttu sain välisuksest autoni ka umbes 10 minutit hiljem. Kõige hullem oligi see, et minu auto asemel seisis suur kilenuustak. Keegi oli mu sõiduki paksult kilesse mähkinud. Igal teisel juhul oleks ma naernud ja harutama asunud, aga just see hommik oli mul meeletult kiire. Vandusin ja asusin kilet kiskuma. Möödujad vahtisid mind pika pilguga – kas kile või minu keelepruugi tõttu,“ kirjeldab Jaanus oma sünnipäevahommikut.

Mingi hetk mees taipas, et ta jääbki autot kilest päästma ega pääse tööle.

„Kilet oli niivõrd meeletult, et isegi auto enda värv ei paistnud välja. Ma pole ammu nii vihane olnud!“

„Mingi hetk lõi selguse pähe, et taipasin tuppa joosta ja naiselt autovõtmeid paluda. Peas tiirles vaid üks mõte- koosolek! Lubasin talle, et tulen pärast koosolekut kodust läbi ja päästan oma masina piinadest,“ jättis mees üllatuse pakendist avamata ja kihutas tööle.

„Koosolekul juba silmasin, et telefoni tulevad sõnumid ja teated sotsiaalmeediast. Sõbrad soovisid õnne ja uurisid, kuidas teekond täna oli. Sain kohe aru, kes mulle selle „üllatuse“ olid korraldanud. Õnneks sai koosolek peetud ja tulemused olid head. Nii lahtus ka esialgne viha. Auto sai lahti harutatud ja kile vahelt veel palju toredam üllatus leitud, aga sõbrad said oma peapesu kätte,“ hoiatab Jaanus ka teisi naljamehi, et mõnikord võib vimpka ka ebaõnnestuda.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee