Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | Ma ei nõustu absoluutselt, et sotsiaalmeedias ei tohiks lapsest midagi jagada 

Helen Kõpp, 19. oktoober 2019, 12:00
Helen KõppFoto: Stanislav Moshkov

Hiljuti tuli mulle Instagramis ette ühe raseda blogija story, kus ta rääkis, et pole veel otsustanud, kui palju ta hakkab jälgijatega oma veel sündimata lapse elu jagama. Ka mul olid rasedana täpselt samasugused mõtted ja ma ei suutnud otsustada, kui palju ma oma lapse kohta jagan.

Lõpuks tegin otsuse, et ei hakka Instagramis üldse lapsest rääkima ega tema pilte näitama ehk mu lapse elu on varjatud. Kui keegi küsima juhtus, oli mulle isegi omane öelda, et see on minu, mitte mu lapse Instagram ja postitan ainult endast. Kõlab paradoksaalselt, eks!

Pealegi oli aastaid tagasi suur teema, kuidas titemammad lisavad vahetpidamata oma nunnudest järglastest Facebooki pilte. Sattusin lugema artiklit, kus keegi kirus, kuidas ta neid titemammasid oma võsukeste piltidega üldse ei salli. Mind hämmastas aga hoopis, et ta polnud Facebooki sätteid muutnud selliseks, et nende inimeste postitused tema uudislehele ei satuks.

Samal teemal

21. detsember 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Tulime Carmeniga just Estonia Medical spaa veekeskusest, kui alajaam plahvatas
16. november 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Lasen Carmenil avalikes kohtades vabalt ringi liikuda, aga inimesed arvavad, et olen ta silmist kaotanud
9. november 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Lasin tarkusehamba eemaldada ja pidin paistes näoga kaamera ees olema
2. november 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Olen kannatanud jõhkra küberkiusamise all

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee