Inimesed

Tõnu Kilgase tütar ja Raivo Järvi kasutütar Ellen Kilgas: mõlemal mehel on minu kujunemisel oluline roll 

Verni Leivak, 16. oktoober 2019, 07:45
Ellen KilgasFoto: Tiit Tamme

Von Glehni teatri näitlejal Ellen Kilgasel on praegu huvitav aeg. Esiteks teeb ta Kilgaste teatridünastia liikmena oma esimese suure rolli, teiseks ilmus hiljuti raamat kunstnik Raivo Järvist, milles Ellenil kui tema kasutütrel samuti osa on.

Et lugejal kergem ja selgem oleks, teeme asja esmalt puust ja punaseks.Elleni (31) isa on näitleja ja laulja Tõnu Kilgas, ema aga endine Estonia teatri baleriin Tatjana Järvi (varem Bassova ja Kilgas). Pere lagunes, kui Ellen oli seitsmeaastane ja Raivo Järvist sai talle kasuisa. Mis aga ei tähendanud, et suhted lihase isaga oleksid soiku jäänud.

Ellenil, kes sai oma eesnime Tõnu Kilgase näitlejannast ema Ellen Kaarma järgi, on ka kolm poolõde: laulja Hedvig Hanson (Tõnu abielust laulja Novella Hansoniga), näitleja Piret Krumm (kooselust näitleja ja laulja Katrin Karismaga) ja praegu Inglismaal Oxfordis doktorantuuris õppiv tulevane geeniteadlane Susan Kilgas (suhtest Lembe Mõttusega). Samuti on Ellenil temast veidi noorem kasuvend Richard-Erik Järvi, Raivo Järvi varasemast abielust.Ellen, kes iseloomustab ennast kui väga mitmekülgset inimest, on veendunud, et peale ema on tema kujunemisteel olulist rolli mänginud mõlemad mehed, nii Tõnu kui ka Raivo. Kaks teineteisest kardinaalselt erinevat inimest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee