Ilu ja mood

VISKA PILK PEALE! Moelooja Oksana Tandit esitleb uut kollektsiooni „Juured“ 

Toimetanud Merle Luik, 19. september 2019 16:33
Foto: Silvia Sosaar
9. oktoobril toimub looduskaunis Viru rabas Lahemaa rahvuspargi südames Eesti ühe omanäolisema käekirjaga moelooja, Oksana Tanditi, juubelikollektsiooni esitlus. 

„Eestimaa kaunis ja puhas loodus on minu jaoks lõputu inspiratsiooniallikas. Meie juured on ju tegelikult maal ja looduses, kuigi tänapäeva kiires elutempos on paljudele linnast välja loodusesse minek sageli luksuseks muutunud. Tahan kollektsiooniga teha kummarduse meie loodusele ja disaini jätkusuutlikkusele ning kutsuda inimesi üles pigem tarbima vähem, aga kvaliteetsemat ja seega ka kestvamat moedisaini, mida saab kanda aastaid ning mis ühtlasi on nii keskkonnahoidlik, sõbralik meie kehale kui ka näeb hea välja,” rääkis Oksana Tandit.

Kõrgkvaliteetsed, naturaalsed ja vastupidavad kangad juubelikollektsiooniks saabuvad Londoni kuulsalt Savile Rowlt. Muuhulgas näeb kollektsioonis pehmet ja nahasõbralikku  puuvillast sametit ja velvetit, soojust reguleerivat merinolamba villa, siidiselt läikivat kašmiirvilla, hingavat siidi ja nahka.

Ennenägematul etendusel, mis ühendab moekunsti, looduse ja kauni Eesti muusika, astuvad catwalkil läbi raba vaatajate ette üle 30 modelli. Erilise muusikalise etteastega astub üles armastatud laulja Lenna.

Oksana Tandit on moeloojana tegutsenud üle kümne aasta.  Esimese suurema tuntuse tõi talle 2004. aasta Supernova konkursi võit, neli aastat hiljem, 2008. aastal, järgnes sellele juba Kuldnõela nominatsioon.  2010 . aastal registreeris Oksana omanimelise kaubamärgi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee