Inimesed

Ideaalne Merkelit parodeerima! Henrik Normann sai Saksamaalt vinge tööpakkumise 

Verni Leivak, 18. september 2019 06:07
Foto: Martin Ahven

Henrik Normanni esimene tuntud naissoost tegelaskuju – Maie Põld – sündis 20 aastat tagasi. Praeguseks on naisi, kelleks parodist on kehastunud, kokku ehk 30 ringis. Selline ümberkehastumine on aidanud teda ka õrnema soo olemust tabada.

Raadiojaama Sky+ hommikuprogrammis sündinud Maie ja tema sõbranna Silvi, keda mängis Madis Milling, saavutasid erakordse populaarsuse. Peagi valmisid neist teleseriaal ja mängufilmgi. Maie koos oma kaaslastega osutusid nii populaarseteks, et tandemist ei saadud üle ega ümber suvetuuridel ja firmapidudel, sest koomilised tegelaskujud mõjusid massidele magnetina. Eriti hiiglase kasvu Maie, sest pikkust (1 meeter ja 93 cm) on loodus Henrikule (48) jaganud piisavalt, ning kui number 45 kingadele veel kontsad kah alla panna, venitab kaks meetrit välja.

Praegu ütleb Henrik, et Maie oli koondkuju tema tuttavatest naistest: vanatädist, vanaemast ja mingil määral emast. «Pigem pidasin silmas siiski vanema generatsiooni prouasid. Nende maneeri, ütlemisi, karakterit, kuraasi, ellusuhtumist ja maailmavaadet, positsiooni ja poosi,» sõnab ta. Et aga Maie Henrikust sama lahutamatuks jääb nagu Tootsie Dustin Hoffmanist, kujunes üllatuseks.

Samal teemal

01.01.2020
VAATA UUESTI! Kuidas meeldis tänavune „Edekabel“?
24.09.2019
KLIIMAVAENULIK SAMM: Saksa liidukantsler ja kaitseminister lendasid USAsse eraldi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee