Foto on illustratiivneFoto: pexels.com
Naisteleht 10. september 2019 08:56
Sügis on käes ja enam ei piisa pelgalt suvekleidist ja plätudest, et uksest välja minekuks valmis olla. Palju inspiratsiooni annavad moeveerud, kuid kui sa kaalud rohkem, kui ideaal ette näeb, siis võib selline inspiratsioon teha pigem kurvapoolseks. Aga pole hullu – sotsiaalmeediast leiab nii mõndagi rõõmustavat!

Miks mitte puhastada veidi sotsiaalmeediaringi ja hakata jälgima tõeliselt kurvikaid iludusi, kelle kantavad komplektid toovad kindlasti toredaid mõtteid pähe kõigile keskmise suurusega naistele. Siinkohal ongi kasuks mõned soovitused nii Eestist kui ka välismaalt. Neid neidusid jälgides saad kindlasti palju positiivset inspiratsiooni!

1. Alustaks siis kohe kodumaisest kaunitarist! Madli Vilsar on oma positiivse kehahoiakuga inspiratsiooniks paljudele Eesti naistele. Oma keha armastamine ka siis, kui sa ei ole piitspeenike, kutsub meil veel kahjuks esile palju negatiivset tagasisidet, kuid just tänu Madli-sugustele on see kõik loodetavasti varsti muutumas!


2. Üks maailma tuntumaid kehapositiivsuse eestkõnelejaid on Inglismaal elav Megan Jayne Crabbe, kes võitleb õiguse eest voldikesi omada ja neid ka näidata nime all Bodyposipanda.


3. Ameerika mandri üks toredamaid tegelasi on kaltsukate kuninganna Carrie Dayton, kes lisaks taaskasutuse propageerimisele demonstreerib ka seda, kui vähe oleneb õnn kehakaalust.


4. Järgmiseks Inglismaa vast üks vahetuimaid ja mõnusaima huumorimeelega naisi: keskmises kaalus Lucy Wood. Youtube'i staar on jälgimist väärt, sest nii muhedat ja ehedat inimest naljalt ei leia!


5. Kui sul on mõned kilod üle, aga selle võrra veres rohkem rock´n´roll'i, siis saad lisaks kehapositiivsusele häid ideid riietuse kohta, jälgides Helen Andersoni. See naine kohe on cool!


6. Naine, kelle leivanumbriks on erinevad kelmikad Youtube'i videod ja Instagrami postitused, mis näitavad erinevaid riideid ja komplekte keskmises suuruses naisterahvastele. Sierra Schultzzie võitleb kõigi nende naiste eest, kelle kehamassiindeks jääb ideaaltrajektoorist veidi väljapoole. 


7. Roosamannavahulised postitused suurema kondiga romantilise stiili austajatele laob letti Emily Rose. Naine ise on täpselt sama roosiline, kui ta nimigi!

8. Omapärane, stiilne ja ilus – instanohik Bree Kish paneb soovima, et stiilitaju saaks kuidagi piltide vahendusel ka iseendasse kodeerida. Inspiratsioon neile, kelle südame paneb kiiremini tuksuma pigem Potter kui hallid varjundid.

9. Need puusad juba ei valeta! Kurvikas Mollie Campsie näitab koha kätte kõigile vihkajatele ning tõestab, et võid imekauni modellina leiba teenida ka siis, kui su riidesuurus ei ole XXS!

10. Naine, kes oma klassikalise stiilitajuga on heaks eeskujuks kõigile, kelle huvide hulka kuuluvad ka sisekujundus ja meisterdamine. Rosie Henshawst siiramat ja armsamat eeskuju lihtsalt ei ole.