Inimesed

D’Artagnan 41 aastat hiljem. Sarmikast musketärist on saanud suur Putini fänn 

Verni Leivak, 29. august 2019 13:08
Mihhail Bojarski Foto: Andres Treial

Mida aeg edasi, seda vähemaks jääb kahjuks Vene meesnäitlejaid, keda eestlasedki teavad. Miljonite nõukogude naiste meheideaal oli ja on kahtlemata Mihhail Bojarski.

Seksika vuntsikaare, kelmikate lokkide, särava naeratuse ning uhke kaabuga d’Artagnan pani õrnema soo südamed kiiremas taktis põksuma 1979. aastal valminud teleseriaalis «D’Artagnan ja kolm musketäri». Mihhaili tegelaskuju, õigemini kaabu muutuski mehe imago lahutamatuks osaks. Hiljem jäigi näitleja filmist tuttavat peakatet kõikjal kandma ja kodus on tal neid vähemalt paarkümmend. Ka vuntsidest pole mees loobunud.

Muidugi võib küsida, kas asjaolu, et 69aastane näitleja enam kui neljakümne aasta tagusest rollist kuidagi välja ei tule, on hea või halb. Raske öelda – ju siis häbeneb naistelemmik oma kiilanevat peanuppu. Isegi siis, kui siinkirjutaja temaga kuus aastat tagasi Moskvas kohtus, ei võtnud Bojarski garderoobiski mütsi peast, jälgis end pidevalt pisut nartsissistlikult peeglist ning suitsetas ühe punase Marlboro teise järel.

Samal teemal

20.01.2020
Vene „Kolme musketäri“ helilooja hülgas oma seitsmenda naise
29.08.2019
OHOO! Legendaarse filmi „D’Artagnan ja kolm musketäri“ trupp oli vastassoo peale maias!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee