Inimesed

LIHTSALT MARIA BLOGI | Kingitus iseendale – avan uut üllatuskarpi! 

Maria Rozbaum, 28. august 2019 12:33
Foto: Liisu Altmaa
Hei! Mul on hea meel, et mind jälle üles leidsid! Täna postitasin video, mida mul oli eriti mõnus filmida. Nagu jõulud oleks käes! Nimelt tegin endale kingutuse ja panin koju käima igakuise üllatuskarbi, mis täis erinevat kosmeetikat.

Olen selle poolt, et ennast tuleb armastada just sellisena nagu parajasti oled. Ennast tuleb hinnata ja miks mitte teha teinekord endale väike kingitus. Kas siis sünnipäevaks või lihtsalt niisama!

Seekordne karp oli minu jaoks juba teine. Video kirjeldusest leiad ka lingi esimese karbi avamise videole. Rahul olin juba juulis, aga no see teine karp oma sisuga jättis ikka suu lahti!

Ja asi ei olnud ainult selles, et karp, mis koos Eestisse saatmisega maksis 17 eurot, sisaldas nodi umbes 100 euro väärtuses. Oleneb ju ka, mis asjad seal on, sest mõnda võib olla ei tahaks tasuta ka, eks ole. Kuid augustikuu ilukarbist olen kõike juba kasutama hakanud. Mõnusad ja head tooted!

Seega, kui ka sind huvitab kosmeetika, siis vaata värsket videot! Kui see mida näed, sulle meeldib, siis telli ikka kanal ja vajuta kellukest, siis saad teate ka järgmiste videote ilmumisel!

Samal teemal

11.09.2019
LIHTSALT MARIA BLOGI | Ei mingit sügismasendust! Ootan elevusega hämaratel õhtutel mõnulemist
22.08.2019
LIHTSALT MARIA BLOGI | Kuidas saada riietepoes tasuta personaalne konsultant?
17.08.2019
LIHTSALT MARIA BLOGI | Mugavad koduriided teevad jahedad õhtud mõnusaks!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee