Inimesed

Rain Simmul jäeti kooli ajal klassi kordama: „Muidugi oli see trauma.“ 

Helina Piip, 28. august 2019 06:00
KUIDAS ÄRA TUNDA OMA TEE?: «Sellest saab ju aru, kas oled ­õiges kohas või mitte, kas oled «kodus» või mingis «tundmatus padrikus», kust väljapääsu ei paista,» sõnab Rain.Foto: Robin Roots

Näitleja Rain Simmul ütleb, et tunneb ennast õnnelikuna. Kuu aega tagasi vanaisaks saades ja esimest korda tillukese pojatütre Aleksandraga kohtudes tunnistas ta taas sündimise imet.

Augusti kesk­paigas algasid Rain Simmuli (54) koduteatris, Tallinna Linnateatris uue hooaja proovid. Elmo Nüganen lavastab Taani režissööri Thomas Vinterbergi ja Mogens Rukovi «Kommuuni». Lugu kõneleb sellest, kuidas abielupaar muudab päranduseks saadud maja ühiselu paigaks. Rain mängib tükis üht sealset kostilist.

Kas te ise oleks valmis kommuunis elama? «Ei oleks,» raputab mees pead. «Mulle meeldib nii, nagu on – pere ja lapsed ning lähemad sugulased, see on piisav ühiseluks. Ja kui lastel tulevad lapsed – nagu praegugi sündis noorema poja Georgi perre tütreke Aleksandra –, siis perekond suureneb ja tekib loomulik kommuun. Kui inimesed põnevusest kokku lähevad, et vaatame, mis saab, on see natuke ohtlik, kirgede ja tujude tohuvabohu.»

Samal teemal

29.08.2019
Kes korkis koolis viinapudeli lahti? Kes andis klassivennale maksahaagi? Kuulsused meenutavad kooliaegseid vempe

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee