Inimesed

„Terevisioon“ lubab uuel hooajal mitmeid üllatusi 

Kristel Trell, 28. august 2019 06:00
Natuke uut ja natuke vana: saatejuhid Owe Petersell, Liisu Lass, Katrin Viirpalu ja Reimo Sildvee lubavad, et kõik vana ja tuttav jääb saatesse alles. Samas ei tule puudust ka põnevatest uuendustest.Foto: ERR
Ligi pooled Eestimaa televaatajad klõpsavad hommikuti mängima ETV «Terevisiooni». 26. augustil oma kahekümnendat telehooaega alustanud hommikuprogramm lubab olla vaatajale jätkuvalt hea sõber, kellega saab ühtviisi huvitavalt kõnelda nii päevapoliitikast kui ka kurkide soolamisest, ent ka krutskid ei jää tegemata.

«Terevisioonis» jätkavad äratamist eelmisest hooajast tuntud eetrilemmikud Owe Petersell, Katrin Viirpalu, Liisu Lass ja Reimo Sildvee. «Mulle tundub, et «Terevisioonis» on üle mõne aja jälle kokku saanud väga hästi kokku mängiv meeskond – see pole kirjul telemaastikul sugugi tavapärane. Seda, et klapp on hea, tõestas suurepäraselt möödunud hooaeg, kui saatejuhtidena liitusid hommikustest uudistest «Terevisiooni» vaatajale tuttavaks saanud Liisu Lass ja raadiokuulajate lemmik, kuldmikrofoni laureaat Owe Petersell,» nendib Reimo, kes peale saate juhtimise on ametis ka «Terevisiooni» vastutava toimetajana. «Nii otsene igapäevane tagasiside vaatajatelt kui ka auditooriumi statistika näitavad, et oleme õigel teel ja meid vaadatakse. Oleme seadnud oma eesmärgiks pakkuda igal hommikul kombinatsiooni kõigest sellest, mis inimesi puudutab. Nii ka sel hooajal. Proovime jätkata samas rütmis ja vormis, aga kindlasti ei jää üllatused tulemata,» lubab ta.

Samal teemal

08.09.2020
Jalaluu murdnud Katrin Viirpalu naases teleekraanile: aega pilvede liikumist jälgida oli oluliselt rohkem
09.09.2019
Katrin Viirpalu esimesest eetrikogemusest: käed ja jalad värisesid, aga hääl mitte