Inimesed

Kurb! Ed Sheerani kontserdi pileti ostnud Evelyn Sepp jäi pika ninaga (12)

Naisteleht.ee, 25. juuli 2019 08:29
Evelyn SeppFoto: Martin Ahven
Paar päeva tagasi toimus Helsingis lembelaulik Ed Sheerani kontsert, mida soovis väisata ka Evelyn Sepp. Naine ostis Soome veebiplatvormi kaudu endale pileti, ent sai paraku tünga. 

"Ostsin pea paar nädalat tagasi homse Ed Sheerani Helsinki kontserdi pileti läbi Ticket.viagogo platvormi. Kõik tundus nagu okei. Täna saadab mulle keegi Soomenumbrilt telefonile sõnumi ja järgneb pikem sõnumivahetus mille sisu lühidalt järgmine, et ma olevat ostnud talle samuti (või ainult talle) pileti ja kus kokku saame," Sepp pöördus sotsiaalmeedia vahendusel tuntud Eesti kontsertkorraldajate Eva Palmi ja Helen Sildna poole. "Saadab muuhulgas ka piletimüügi platvormi kinnituskirja, kus tõesti minu andmed ja mh ka minu pileti kinnitusnumber. Ainult, et ma ei ole ostnud kellelegi teisele piletit ja kõigis minul postis olevatel kinnituskirjadel on samuti info, et olen ostnud ühe pileti ja sellegi endale. Mõistagi ükski kontakt saidil ei vasta. Kogemusi? Ideid?" 

Helen Sildna seletas, et Viagogo näol on tegemist kontserdipiletite järelturu leheküljega: "See tähendab, et ei ole kontserdi ametlik piletimüüja vaid marketplace, kus inimesed püüavad soodsamalt ostetud pileti kallimalt edasi müüa."

Samal teemal

03.09.2020
MIDAGI PRAKTILIST! Evelyn Sepp alustab õpinguid ametikoolis
28.08.2019
Ed Sheeran võtab naise pärast aja maha
16.08.2019
Uskumatult krõbe! Ed Sheerani disainitud Heinzi ketšupid müüdi rekordilise hinnaga
05.08.2019
VÕIMAS! Ed Sheeran purustas legendaarse 8 aastat püsinud U2 rekordi