Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | Carmen kisas ja röökis beebina nii kohutavalt, et lähedased pidid sööma rahusteid (17)

Helen Kõpp, 13. juuli 2019 12:00
Helen Kõpp oma lapse Carmeniga.Foto: Stanislav Moshkov

Kui emad kellelegi hädaldavad, kui raske elu on väikese beebiga, ei suuda inimesed tavaliselt ette kujutada, kuidas beebiga üldse saab raske olla. Pigem arvatakse, et kaeblev ema on ise vinguviiul. Miks see nii on? 

Eks ikka seetõttu, et suur osa beebidest ei ole “kõrgete nõudmistega”, vaid täitsa tavalised tukkuvad nunnupallid. Eelmises postituses jagasin teiega suurt avastust, mis mu elu paremaks tegi: nimelt, ka Carmen oli kõrgete nõudmistega beebi. Rõhk sõnal oli, sest kõrgetest nõudmistest üldiselt kasvatakse välja ning minu kogemuse alusel pole aastase lapsega enam teps mitte nii keeruline kui röökiva pambuga, keda ööpäevaringselt tassima peab.

Rääkides röökimisest, siis kõrgete nõudmistega beebi puhul on väga tüüpiline vali nutt. Minu jaoks ei liigitunud paarikuuse Carmeni nutt nutu alla, pigem just röökimise alla, kuna see oli pealuust läbilõikav kisa. See on paljudele kindlasti raskesti usutav, kuna suurel osal inimestest, kellel on palju lapsi või lapselapsi, arvavad end ideaalselt teadvat, millised on beebid või nende nutt. 

Samal teemal

17.07.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Põdesin mootorratta sõidueksami pärast nii meeletult, et söögiisu läks ära
10.07.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Carmeni vähene päevane uni on kulmineerunud sellega, et olen kuradi väsinud
03.07.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Olen jah pesulaud, aga piima tuleb nii mis mühiseb!
27.06.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Eestis on nii külmad suved, et isegi lahtiseid kingi ei saa kanda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee