Pere ja lapsed

Mallukas: hea sünnitusfotograaf ei jäädvusta kõike, mis sünnitusega kaasneb 

Merle Luik, 9. juuli 2019 16:30
Foto: Mariann Treimann

Lapse sünni jäädvustamine professionaalse fotograafi poolt kogub Eestis populaarsust. Kes teenust kasutanud, on rahul ja õnnelikud. Kuid leidub neidki, kes ei suuda mõista, miks peaks võõra inimese nii intiimse tegevuse juurde lubama. Uurime asja! 

Kui Rena Tauk (29) oma esimest last sünnitama läks, polnud ta sünnitusfotograafiast midagi kuulnud. Mõni pilt sai pärast sünnitust küll tehtud, aga … «Need on, nagu on,» naerab naine ja näitab pisut kollakaid ning võib-olla natuke vale nurga alt pildistatud fotosid. «Saate aru küll, mida ma mõtlen.»

Seetõttu hakkaski ta teise lapse sünni eel uurima professionaalse fotograafi kaasamise võimalust. «Olin näinud teiste perede sünnituspilte. Need tundusid nii armsad, pehmed, siirad, soojad ja emotsioone täis. Mõtlesin, et minagi sooviksin teise lapse sünnituselt saada samasuguseid mälestusi.»

Samal teemal

16.09.2020
Suunamudijad räägivad ausalt sotsiaalmeedia reklaami uuest juhendist. Kristina Suuroja: tuleks paremini kokku leppida, kas mõjuisik algab 1000 või 2000 jälgijast
20.01.2020
VIDEO | Mida soovitaks juubilar Mallukas nüüd 20aastasele iseendale?
03.00.2020
Mallukas on hädas tema blogilinki kopeeriva domeeniga: mulle tundub, et selline tegevus kahjustab mind
28.10.2019
KARM KAOTUS: Mallukas peab lisaks valurahale tasuma ka üüratu kohtuarve

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee