Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | Carmen on täiesti terve ja asjalik laps, kes on lihtsalt kõrgete nõudmistega (10)

Helen Kõpp, 6. juuli 2019 12:00
Helen KõppFoto: Stanislav Moshkov

Minu seekordne blogipostitus seletab lahti nii mõndagi – alates sellest, miks ma nii palju halanud olen kuni selleni, milline on Carmen. Siin peitub vastus mu eelnevatele liialdamata haladele, kui raske on beebi kasvatamine!

Carmeni sündides imestasin, kas on tõesti võimalik, et iga naine elab üle midagi nii meeletult rasket nagu beebi esimesed kolm kuud ja mõni veel mitu korda! Mina olin põhimõtteliselt surnud. Mu olukord oli beebi sagedase nutu ning suure rinna otsas olemise vajaduse tõttu äärmiselt raske ning ma ei mõistnud, miks. Kas asi oli kohutavates gaasivaludes, liigses hulgas antibiootikumides või milleski muus? Miks mu beebi on nii valju ja sagedase nutuga ning sugugi ei maga?

Mingil hetkel sain aru, et minu beebi ongi teistest beebidest erinev – midagi lihtsalt on teisiti, kuid ma ei teadnud täpselt, mis. Kui mulle mõned inimesed oma lastest videoid saatsid, siis imestasin, kuidas nende beebid meeletult rahulikud on. Miks minu beebi mitte kunagi nii rahulik pole? Kas tal on midagi viga?! Miks ma teda ainult süles pean tassima ega saa üldse kuhugi niisama selili panna?! Miks ta nii vähe magab?! Miks ta kogu aeg möllu sees olla tahab?

Samal teemal

17.08.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Põdesin mootorratta sõidueksami pärast nii meeletult, et söögiisu läks ära
10.08.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Carmeni vähene päevane uni on kulmineerunud sellega, et olen kuradi väsinud
27.07.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Eestis on nii külmad suved, et isegi lahtiseid kingi ei saa kanda
20.07.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Minu jaoks on söömine igav, Carmeni isa sööb vist üldse kord kuus, aga tütar on suur toidusõber

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee