Inimesed

Uno Loop: abikaasa mind enam ei vaata ja mina teda samuti – mis me ikka teineteist vahime 

Verni Leivak, 25. juuni 2019 09:57
Foto: Stanislav Moshkov
Aastakümnetega on põhjus, miks vastassoo esindajad muusikute ja eeskätt lauljate sabas jooksevad, Uno Loobile selgeks saanud.

«Mina tean,» sõnab mees Naistelehele antud intervjuus. «See on aura, mis lauljat ümbritseb. Ta on šikk ja valmis alati lavale astuma, kui kell kukub. Ta peab olema hoolitsetud, hea välja nägema, sest tema peale koonduvad pilgud ja ta peab särama. Erinevalt töömehest, kes väsinuna töölt koju tuleb. Ja praegusest minust ka – ma ei pea enam särama, mul pole seda vajadust. Aino ju mind enam ei vaata ja mina teda samuti – mis me ikka teineteist vahime. Räägitud ja vaadatud ju küll.»

«Oi, kui palju talle on kirju saadetud,» nendib Aino. «Viskasime neid ära mitu kastitäit.» Uno ütleb, et enamikku kirjadest ei avanud ta kunagi – tema kasutas fännide rõõmustamiseks trükitud postikaarte, millele autogrammi pani. Menusaate «Horoskoop» ajal müüdi ju selles osalenud lauljate pilte isegi ajalehekioskites – peale Loobi osteti kokku ka Helgi Sallo, Els Himma, Heidy Tamme, Kalju Terasmaa ja teiste fotosid.

Uno meenutab, kuidas eriti aktiivsed daamid vahel lavalegi trügisid ja siis tuli neid isegi rahva ees musitada ning kallistada. Kodus oli selle pärast alati palju paksu pahandust. «Aga lavasõud ju tuleb teha ja Aino harjus sellega hiljem ära,» nendib tuntud muusik.

Loe pikemalt intervjuust Uno ja tema abikaasa Ainoga!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee