Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | Süda hüppab rõõmust, teades, et kurnav aeg ongi nüüdseks lõppenud (20)

Helen Kõpp, 8. juuni 2019 12:00
Helen KõppFoto: Stanislav Moshkov

Palju õnne minu kõige armsamale väiksele imele Carmenile! Ta sai 3. juunil aastaseks! Viimasel ajal on kõik nii kähku läinud, et mõistan, mida mõeldakse ütluse all, et laste puhul möödub aeg ruttu. See möödub tõesti ruttu, kui on võimalik lapse arengut jälgida ja samal ajal jätkub piisavalt aega enda jaoks.

Mulle tundub, et aeg, kui olin 24/7 rakkes, söömata ja magamata, oli ilmatuma ammu. Süda hüppab kohe rõõmust, teades, et see kurnav aeg ongi nüüdseks lõppenud! Uskumatu, et sain mitmete suurte murede keskel hakkama. See kogemus õpetas mulle nii palju. Tean nüüd, et beebid on väga erinevad. Olen näinud beebisid, kelle puhul ei pea tõesti ööpäevaringselt neid ringi tassima – nende vanemate jaoks on küll beebiaeg kõige lihtsam aeg. Minul vastupidi.

Mul seevastu lihtne aeg alles algab! Paljud mu soovid, mida pikisilmi ootasin, ongi täitunud. Mäletan, kui kurtsin, et Carmen võiks ometi suurem olla, et oleks lihtsam. Ja see imeline aeg ongi praegu käes! Kuna ta on suurem ja seetõttu iseseisvam, ongi mitmes vallas väga palju lihtsam.

Samal teemal

31.07.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Kardan, et mul tuleb raskusi, kasvatades nii tugeva iseloomuga tegelast nagu Carmen
17.07.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Põdesin mootorratta sõidueksami pärast nii meeletult, et söögiisu läks ära
10.07.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Carmeni vähene päevane uni on kulmineerunud sellega, et olen kuradi väsinud
20.06.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Minu jaoks on söömine igav, Carmeni isa sööb vist üldse kord kuus, aga tütar on suur toidusõber

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee