Inimesed

Cerli Sarv purunenud suhetest: mõlemad mehed teavad, et nad ise on selle taga, miks ma olen edasi läinud 

Verni Leivak, 5. juuni 2019 09:00
KÜPS JA TEADLIK: «Armastuse võti on naiselik, heas mõttes isegi emalik ja hoolitsev naine, kes samas suudab meest võrgutada ja peibutada,» teab Cerli.Foto: Kalev Lilleorg

«Selgeltnägijate tuleproovi» finaali jõudnud Hing Fekeli ehk Cerli Sarv otsustas pärast viieaastast kooselu muusik Marko Atsoga sõpradeks jääda. Naine jagab väärt soovitusi saatusekaaslastele ja rõhutab: muutunud olukorras keskendu eelkõige iseendale.

Cerli (37), kolme lapse ema, on ilmselgelt tavainimestest tundlikum persoon. Juba väikese tüdruku puhul imestati, millist tarka vanainimesejuttu laps ajada võib. Elukogemust ju plikal polnud, aga enese ja teiste elus juhtunut mõtestada mõistis. Viljandimaal Koksveres viie lapsega peres sirgunud Cerli ei oska praegugi täpselt seletada, kust need teadmised ja veendumused tulid. Kindlasti ema juttudest, aga kuskilt veel. Võib-olla kusagilt kosmilisest energiapilvest.

Hiljem juuksurina töötades ja klientidega juttu vestes süvenes inimesetundmine veelgi. Samuti veendumus, et tegelikult on elus kõik lihtne. Nagu ütles Minna ema filmis «Ukuaru» oma tütrele: «Ära ise oma elu keeruliseks ela.»

Samal teemal

28.08.2020
Marko Atso elus on uus armastus: olime tutvumise hetkel mõlemad puhtad lehed
10.01.2020
Kolme lapsega üürikorterisse: Cerli Sarv kolis Marko Atso majast välja
30.12.2019
Hing Fekeli soovitab: andesta aasta lõppedes inimestele, kellega oled vaenujalal!
14.09.2019
ÕL VIDEO | Cerli Sarv: põhjus, miks me Atsoga lahku läksime, on seotud vist ka armastuseloitsuga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee