Inimesed

350 pulma vedanud näitleja Nikolai Bentsler: ärge rikkuge oma pulma ise ära 

Verni Leivak, 7. juuni 2019 14:20
ELU ÕPETAB: «Alles ühes pulmas sain ma aru, kui tasakaalus on maailm tegelikult. Et kui looja midagi ära võtab, siis annab ta kindla peale midagi vastu,» ütleb Nikolai.Foto: Stanislav Moshkov

«Kui pruutpaar on sulle juba nii mitu korda helistanud, et tekib tahtmine telefon puruks visata, tõotab see tegelikkuses toredat pidu,» ütleb enam kui 350 pulma vedanud näitleja Nikolai Bentsler.

Tallinnast pärit ja Moskva Kunstiteatri stuudio lõpetanud Nikolai Bentsler (34) on vaatajatele hästi tuntud nii teatrilavalt, filmidest kui ka seriaalidest. Äsja lõppes «Kättemaksukontori» järjekordsete osade salvestus. Samuti käisid hiljuti nii Eestis kui ka Soomes seriaali «Bullets» võtted, kus näitleja osaleb kõrvuti menufilmis «Blade Runner 2049» kaasa teinud Krista Kosoneni ja «Troonide mängust» tuntud Sibel Kekilliga.

Ent kõrvuti erialase tööga on Nikolai ka kogenud õhtujuht ja pulmavanem, kel pole juba aprillikuust saadik ühtki vaba nädalavahetust ette näidata. Aastas tuleb selliseid nädalavahetusi vahel üle 45 ja jalad saab seinale visata alles novembris, jaanuaris või veebruaris. Neljateistkümne aastaga sadu pulmi vedanud Nikolai sõnul on tema pikim pulmapeo ettevalmistusperiood hõlmanud lausa kaht aastat. Mees usub veendunult, et mida üksikasjalikumalt õhtu kulg varem kokku lepitakse, seda parem. Ühtlasi soovib suurte kogemustega pulmavanem rõhutada: «Pruudid, laske plaanide pidamisel ka peigmeestel sõna võtta!»

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee