Kultuur

Erakordne Kumu reiv ootab: pidutse koos maailmastaaridega! 

Toimetas Jaane Tomps, 29. mai 2019 12:26
Foto: Rait Tuulas
Mai alguses avati Kumu kunstimuuseumis maailmakuulsa moelooja Rick Owensi ja Eestist pärit postsovetliku räpisensatsiooni Tommy Cashi ühisnäitus „Süütud ja neetud“. Kultuurisõprade rõõmuks naasevad mehed juuni keskel jällegi Kumusse, et maha pidada selle aastakümne pööraseim reiv.

Kuidas seletada emale, et lähed kunstimuuseumisse reivile? Ära näe vaeva! Võta ema kaasa, sest 15. juunil algusega kell 21.00 saate suure tõenäosusega mõlemad osa ühest kümnendi hullumeelseimast kultuurisündmusest. Nii nagu Cashi ja Owensi erimaailmad on näitusel põimunud tervikinstallatsiooniks, ühilduvad sel õhtul ka muusika, performance ning kujutav-, moe- ja videokunst.

Samal teemal

Reiviratta tõmbavad käima komeedina taevasse lennanud Olmeulmad, kes spetsiaalselt selleks õhtuks loovad koostöös Vul Vulpese, Ratkilleri ja moelooja Laiviga performance-etenduse. Nõrganärviliste meeli kõditab Blond Trickster.

End muusikale ja kunstile pühendanud Tommy Cash kõnetab 15. juunil meid jällegi lavalaudadelt. Ühes temaga naasevad Kumusse ka Owens ning tema abikaasa ja muusa Michèle Lamy. Koos Rihannaga maailmas tuuritanud Rocco Rampino ja Lamy paitavad sel õhtul kõigi retseptoreid üllatava ülesastumisega!

Lasnamäe massiivne paekallas saab igast kandist tunda nii madalaid kui kõrgeid sagedusi, sest õhtu lõpetab TEXTASY koos kohaliku toetusrühmaga Nikolajevi ja Kase näol.

Rohkem infot ja sündmuse täpse ajakava leiad SIIT!

Samal teemal

18.06.2019
GALERII | „Nood on ju täiega aines!“ ehk Tommy Cash pani Kumu reivil maja vappuma
12.06.2019
Kumu REIV lõpetab pidustused ainulaadse järelpeoga keset Tallinna lahte