Inimesed

Kethi Uibomägi rindade suurendamisest: see on väga normaalne, et igaühel meist on ilust erinev arusaamine 

Helle Rudi, 29. mai 2019 06:00
RÕÕMU OTSINGUTEL: «Säravaid silmi ei kompenseeri mitte miski,» paneb Kethi kõigile südamele.Foto: Martin Ahven

«See on väga normaalne, et igaühel meist on ilust erinev arusaamine,» ütleb laulja Kethi Uibomägi iluoperatsioonidest rääkides. Kolm kuud tagasi läks ta vabatahtlikult operatsioonilauale.

«Olen parandamatu töönarkomaan,» tunnistab Kethi (29) järjekordsel päeval, mis on nii tihedalt täis pikitud, et isegi lõunasöögiks napib aega. Pole siis ime, et kõigest poolteist päeva pärast iluoperatsiooni astus naine lavale vestlusõhtul «Head tüdrukud nii ei tee». Oma voodis taastumiseks jäi aega üks unetu öö.

Kuuldus, et naise uus büst on seotud värske soolokarjääriga, on läbinisti vale. Selline kõmu võtab Kethi muigama, sest see tundub lihtsalt jabur. «Ainuke seos on, et esimest korda peaaegu kuue aasta jooksul anti mulle neli nädalat, kus ma ei pidanud laval tantsima,» tuletab ta meelde tüdrukutebändi La La Ladies esinemiskava, mida täitsid hüppamised-kargamised. Pärast rinnasuurendusoperatsiooni on taastumiseks kõige kriitilisemad esimesed neli kuni kuus nädalat. Oli väga oluline, et lauljanna saaks sel ajal rahulikumalt võtta. Eriti alguses, kui kogu ülakeha liikumisulatus on tohutult piiratud – käsi pea kohale tõsta on võimatu, samuti käe otsas raskeid asju tassida. Vastunäidustatud on ka nii väikesed pingutused, nagu tervituseks käesurumine või kallistamine. «Kui oled nii suure otsuse vastu võtnud ja operatsiooni ära teinud, ei soovi keegi ebaõnnestumisi või tüsistusi.»

Samal teemal

17.01.2020
Kilodele säru! Lauljatar Kethi Uibomägi rassib trennis tervislikuma elu poole
27.06.2019
Lauljatar Kethi Uibomägi on hädas näonahaga: ma tahaks nutta, kui peeglisse vaatan

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee