Inimesed

Nahavähk utsitas unistusi täitma: melanoomi diagnoosi andis Kadri-Ly Miilile tõuke alustada bikiinifitnessiga 

Silja Paavle, 2. juuni 2019, 11:00
VIIE KUUGA PÜÜNELE: Nääpsuke naine osales esimesel bikiinifitnessi võistlusel juba pärast viit kuud treenimist. Kahe hooaja jooksul on tal ette näidata väga häid tulemusi.Foto: Erakogu

Kadri-Ly Miil sai melanoomi diagnoosi kolme aasta eest. Naine mõistis, et unistuste täitmiseks talle lõputult aega ei anta, ja alustas kohe bikiinifitnessiga.

«Elu on habras. Kahjuks peab selle mõistmiseks midagi juhtuma,» nendib Kadri-Ly (28). Temani jõudis valus teadmine 2016. aasta märtsis.

Enne seda käis naine seitse kuud perearsti vahet, kurtis lakkamatult kehva enesetunne, suure väsimuse ja kehakaalu languse üle. Analüüsid ei näidanud midagi hullu. Kadri-Lyl soovitati korralikult puhata, täisväärtuslikult toituda ja peavalu vaigistitega leevendada. Magamatus pandi aastase beebi arvele. «Kurb, et ei süveneta. Ikka arvatakse, et arsti juurde tullakse niisama kurtma. Kahjuks see enamasti nii pole. Arstilt otsitakse abi ikka üsna viimases hädas ehk siis, kui omapäi enam lahendust ei leita,» märgib noor naine. Tema käis arsti juures iga kuu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee