Kultuur

UUE MUUSIKA REEDE | Gram-Of-Fun andis välja suvise lühialbumi ‘’Second Breakfast’’ 

Toimetas Jaane Tomps, 17. mai 2019 09:54
Foto: Taaniel Malleus
Goul-funk-pop ansambel Gram-Of-Fun andis sellel reedel välja kauaoodatud EP ‘’Second Breakfast’’ koostöös plaadifirmaga Made in Baltics (Sony Music). Muusikat iseloomustavad märksõnad rõõm, vabadus, üksindus ja kurbus.

‘’Meie EP on väga laidback – kaasamõtlemiseks ja võnkumiseks. Nende nelja loo sees on rahulikumat romantikat, raskemat tatsumist ja rõõmsat kulgemist,’’ lisab Kristel Aaslaid, ansambli solist.

Samal teemal

Plaadi põhisingliks on lugu ‘’Reservation’’, kus teeb kaasa ansambel Levskist tuntud Kostja Tsõbulevski. ‘’Lugu reservation ühendab meie armastuse 80date muusika vastu ning GoFi bassimehe ja ansambli Levski liid-singeri Kostja omanäolise hääle ja meloodia tunnetuse. Arvan, et kui suvel ilusa ilmaga läbi Eesti sõita, siis võiks see lugu iizilt kogu tripi ripiidi peal käia. Plaanin selle ise kindlasti järgi testida.’’ täpsustab Martin Kuut. ‘’Omavahel oleme üksmeelselt otsustanud, et sellest saab põhi suvine hängilugu,’’ lisab Jaan Jaago.

Bändi põhituumiku moodustavad Kristel Aaslaid, Martin Kuut, Jaan Jaago ja Philip Nikolajev, kuid live-koosseisus on juures kitarrist Raul Ojamaa ja bassist Kostja Tsõbulevskiga. Esimeseks ametlikuks singliks oli lugu ‘’Getaway’’, millele tehti äge live-video, mida saab vaadata SIIT. Eelmise aasta esines bänd mitmetel olulistel festivalidel (Tallinn Music Week, Sweet Spot, Juu Jääb jt) ning sügisel soojendati Rock Cafe’s funk-soul ansamblit Jungle.

Uut materjali esitletakse kahe kontserdiga Tartus ja Tallinnas. Tartu kohalikus lokaalis Forrest, 25. mail ning Tallinnas Smuuvi peol Padas, 1. juunil. Lisaks astub ansambel üles mitmel mõnusal suvefestivalil sh. Võnkel, Lääne-Virumaal, 14. juunil ja Sweet Spotil 29. juunil Tallinnas. Sügisel järgnevad ansambli esimesed väliskontserdid.

Samal teemal

31.04.2019
KUULA SEDA: Kristel Aaslaid ja Gram-Of-Fun on kokku pannud suviselt lõõmava pleilisti
10.04.2019
UUE MUUSIKA REEDE | Anett avaldas debüüt-lühialbumi „All Over Again“, millel teeb kaasa ka Jüri Pootsmann
10.04.2019
UUE MUUSIKA REEDE | Ariadne on tagasi muusikas poplooga „All In“
10.04.2019
UUE MUUSIKA REEDE | Miljardid avaldasid lühialbumi „Imeline“!