Inimesed

Andekast tütarlapsest, kellest ei tahtnud kuulda ükski näitlejakool, sai ajastuseriaali „Victoria“ täht (2)

Verni Leivak, 26. mai 2019 17:00
Mis saab edasi? Seriaali tegijad teatasid mõni nädal tagasi, et pärast sarja kolmandat hooaega võetakse kerge hingetõmbepaus. Praegu pole teada, kas Coleman kuninganna Victoria vanemaks saades selles rollis jätkab. “Aga mulle meeldiks seda teha. Nii palju on jutustada. Ma võiksin seda teha kuni ma olen 83aastane,” on Jenna öelnud.Foto: Scanpix

Õiglus võidab. Nii võib noore Briti näitleja Jenna Colemani põhjal väita küll. Andekast tütarlapsest, kellest ei tahtnud kuulda ükski näitlejakool, sai ajastuseriaali «Victoria» täht.

Fännid teavad kaunist näitlejannast kõike. Tiigriaastal Blackpooli linnas sündinud Jenna-Louise on 33aastane, lühikest kasvu (pikkust vaid 1.57) ja kaalub ainult 55 kg.

Kooliajal paistis neiu silma suurepäraste õpitulemuste ja igakülgse aktiivsusega – klassivanemaks valitud Jennat seati alatasa teistele eeskujuks. Esimesed ristsed näitlejana sai tüdruk kümneaastasena, kui lõi kaasa teatritrupi In Yer Space lavastustes. Lavatükki sai näha teatrifestivalidel ja otsus iga hinna eest sel alal jätkata sai sellest ajast Jenna kindlaks juhtmõtteks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee