Inimesed

Hertsoginna Catherine õppis kuninglikuks rolliks printsess Diana videoklippe vaadates (4)

Naisteleht.ee, 24. juuli 2019 13:33
Foto: Heathcliff O'Malley/Daily Telegraph/Scanpix
Kuningliku perekonna liikmeks saamine nõuab palju eeltööd ja intensiivset treeningut. Kuulduste kohaselt pidi näiteks Meghan Markle enne prints Harryga abiellumist ühe treeningu osana üle elama inimröövi. Kate Middleton pidi õppust võtma aga printsess Diana elust.

Raamatus "Kate: The Future Queen" kirjeldab kuninglik ekspert Katie Nicholl, kuidas naist õpetati tema ja prints Williami suhte alguses meediaga suhtlema. "Kummalisel kombel soovitati tal vaadata kaadreid lahkunud Walesi printsessist, et õppida agressiivselt pilti püüdvate ja oma sihtmärki painavate paparatsodega toime tulema. Palees pingutati, et Kate ei peaks sama julma kohtlemist taluma," seletas Katie Nicholl.

Esimene tuleproov leidis aset Gatcombe Parkis toimunud ratsavõistlusel. Kuigi Williamit kohal ei viibinud, üritas press naist siiski poseerima saada. "Kui ma seda nüüd teen, siis peangi seda tegema jääma," vastas Kate. Tema diplomaatiline vastus oli esimene tõestus sellest, et Kate saab kuningliku perekonna liikmena suurepäraselt hakkama.

Samal teemal

04.06.2019
Miks nii? Meghan Markle on kuningliku perekonna üks ebapopulaarsemaid liikmeid!
29.05.2019
Viimane piisk karikas: loe, millega printsess Diana oma poja välja vihastas!
21.05.2019
TEST | Meghan või Kate: kumma hertsoginnaga sa kõige enam sarnaned?
14.05.2019
Meghan või Kate: kumma hertsoginnaga Camilla Parker-Bowles paremini läbi saab?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee