Inimesed

VIDEO | Brigitte Susanne Hunt rasedusest ja emadusest Kristina Pärtelpojaga: mul on tunne, et sa tahad poissi saada! (11)

Toimetas Naisteleht.ee, 13. mai 2019, 14:24
Foto: TV3
Brigitte Susanne Hunt on külla kutsunud enda videoblogisse Kristina Pärtelpoja, kes räägib, kuidas ta oma rasedusest teada sai ning kuidas reageeris sellele elukaaslane Siim.

Kellele rääkis Kristina esimesena, et ta ootab last? Brigitte viib läbi ka testi, mis ütleb, kas oled lapseks valmis või mitte ning mida saavad kaasa teha kõik videovaatajad.

„Mul on tunne, et sa tahad poissi saada!“ kommenteerib Hunt. „Jah. Kui ta on tüdruk, siis ütlen kohe, et ta oli sündides disappointment,“ naljatab Pärtelpoeg. „Aga kui aus olla, soovin, et ikka terve laps oleks – sugu ei ole oluline,“ lisab ta.  

Kuidas muutub noore naise elu lapse sünniga? Kuidas muutub suhe partneriga? Milline finantsolukord on tulevastel lapsevanematel – kas jätkatakse tööl käimist, tuleb säästmiskuur või on finantsplaan juba tehtud? „Kui näpud on põhjas ja raha otsas, siis tee lapsi!“ naljatab Pärtelpoeg.

Samal teemal

17. oktoober 2019, 18:46
Kristina Pärtelpoeg kritiseerib staarfotograafi Instagrami: me saame kõik aru, et need jälgijad ei ole päris!
17. august 2019, 14:15
Läheb abiellumiseks? Brigitte Susanne Hunt püüdis pulmas pruudikimbu
30. juuli 2019, 21:03
TÜLI! Brigitte Susanne Hunt süüdistab Silberautot hiiglasliku arve esitamises, esinduse sõnul oli noor staar töödest teadlik

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee