Inimesed

Piret Krumm: meil ei ole kunagi olnud väga palju raha, aga ema on mind alati kaasa võtnud, kui ta kuhugi on läinud 

Helle Rudi, 12. mai 2019, 09:00
Katrin Karisma ja Piret KrummFoto: Erakogu

Pireti Krummi sõnul käis tema ema Katrin Karisma juba pimedal nõukogude ajal kohtades, kuhu niisama lihtsalt isegi praegu ei satu – näiteks Vietnamis, Tais, Filipiinidel ja Jaapanis. Hiljem lisandus muidugi kõigi võimaluste maa Ameerika.

«Aeg-ajalt tuli tal ka tänapäeval mõeldamatuid takistusi ületada. Näiteks ööbis ta mitu kuud väga väikeses kabiinis, mis asus laeva alumises osas ja otse mootorimürina keskel,» jutustab Piret. Siiski olnud Katrini soov maailma näha nii suur, et miski ei tundunud ületamatu.

Oma esimese ühisreisi tegid ema ja tütar Soome. «See tundus maailma kõige lahedam sihtkoht. Kusjuures kummikommid maitsevad laeval siiani paremini kui maismaal,» naerab Piret. Eredalt on tütrel meeles ka esimene reis Pariisi. «Enne ega pärast seda pole ma näinud hotelli, kus uksest sisse tulles oled kohe voodis. See väike toake tekitas Mammas nostalgiat, kuna meenutas kunagist laevakabiini. Ainult et laevas oli lärmi rohkem ja akent polnud,» tuletab tütar meelde hotelli Concorde’i väljaku lähistel.

Samal teemal

6. august 2020, 14:38
Piret Krumm: bändiproovis on selline tunne, nagu oleksin esimesel kohtingul
29. aprill 2020, 06:00
Uue töö otsingul Piret Krumm: augud töökalendris ootavad täitmist
21. aprill 2020, 20:44
Näitleja Piret Krumm otsib tööd: olen valmis alustama juba täna!
12. mai 2019, 14:00
Sünne Valtri tütrega reisimisest: soovin talle näidata maailma eri külgi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee